Holtodiglan

Gone Girl

2019.04.13 iq.csabi

Nagyon erős film. Ben Afflecknek és Rosamund Pikenak is nagyon jól megy ez a "beteg" alakítás. Végig nagyon izgalmas.

2017.05.01 jake_green

Megnéztem amikor kijött, és most ujra megnéztem 3 év mulva....:) Ez visszatérős film, összetett, nem spoiler-alert-es akkor sem ha láttad már ;)

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Sokan nem értetek egyet a végével. De pont ez a lényeg szerintem. A rendező úgy döntött nem hagyja a nézőre a lezárást, pedig van egy pont, ahol egyértelműen vége lehetett volna. Minden filmnél ez lenne szerintem a legjobb, nem hagyni a nézőre a tová... Több

2017.01.22 Gábor Rózsa

Sajátos szerkezetű film de mégsem egy művészkedős önmegvalósítós sznob film, hanem egy teljesen közönségnek szánt feszültséggel teli történet. Sötét hangulatú és izgalmas a története. Jók a párbeszédek és a karakter reakciók. Élvezetes nézni a filmet, érdemes megnézni.

2015.05.11 hejnekem

Nem biztos, hogy a rendező legjobb filmje, de neki minden filmje egy nagyon magas szintet hoz, mint ez is. Folyamatosan lehet találgatni a film során hogy mi fog történni, ami miatt nagyon izgalmassá és szórakoztatóvá válik. Remek kivitelezésű film, jó színészekkel.

2018.06.14 Deniel

Nincsenek extrém igényeim filmek terén, de ez nagyon nem tetszett! Csalódott nők biztosan élvezték a sztorit, de nekem konkrétan idegesítő volt ez az egész maszlag! Szerintem ez, Affleck leggyengébb filmje!

2016.01.07 kissjanos21

El kell ismerni, ez 2014 egyik legjobb filmje. A színészek remekül játszanak, de Rosamund Pike viszi a pálmát, ő egyszerűen lehengerlő ebben a szerepében. A film tempója rendkívül lassú, nincsenek benne akciók, és alig folyik benne vér, és mégis egy izgalmas krimi lett.

2015.03.01 pisti18

A székhez ragasztja a nézőt az elsőtöl az utolsó percig. Vérbeli Fincher film, mely a rá jellemző módon hatalmas csavarokkal és kiváló sztorival folyamatos gondolkodás és kétely között a nézőt. 10/10

2015.03.31 Brigusz724

Nagyon jó volt a film, nagyon élveztem, mert végig izgalmas volt, nem volt olyan momentum, hogy unatkoztam volna. Bár az is igaz, hogy a főszereplő nőt szívem szerint egy kis kanál vízbe fojtottam volna a történet folyamán többször is, de ugye fordulatok nélkül nincs jó film.

2015.06.03 Laci000

Ez egy zseniális film! Hihetetlenül izgalmas és fordulatos, az elejétől a végéig leköti az ember figyelmét. A színészek is kiválóak, Rosamund Pike alakítása kifejezetten tetszett...

2015.02.21 oneminute

A moziban láttam az előzetest, s már alig vártam a filmet. Nagyon izgalmas volt, a végén hatalmas fordulattal, nem is gondoltam volna, hogy ez lesz belőle. Én nagyon szerettem ezt a filmet. Ben Affleck is nagyot alakít benne. Jó volt!

2019.01.16 lauralaura

Mekkora mekkora jó film volt. Csak úgy játszott veled, egyszer ennek, aztán annak szurkoltál, rohadtul izgultál és nem tudtad, meddig megy tovább a film, nagyon nagyon érdemes megnézni!

2015.10.27 fcbnandi

Moziban láttam barátnőmmel és nem bántam meg, mert mivel imádom a hasonló jellegű filmeket, így teljesen magával szippantott a film. Izgalmas és fordulatos, de én tudtam, hogy mi lesz a vége, ennek ellenére is nagyon tetszett.

2015.04.18 Mate

A Holtodiglan egy kemény film. Fő témája a házasság, felelősség és a média, és az ezekben rejlő kérdéseket nagyon biztos kézzel bontogatja, ami azzal jár, hogy a néző időnként rendkívül kellemetlenül érzi magát. A narráció hátborzongató, az alakításo... Több