Gyalog galopp

Monty Python and the Holy Grail

2016.05.08 Cordelia Bennett

Valamit tudtak az alkotók. Mr. Bean első nagyjátékfilmjét nehezen néztem végig, már fárasztott a szerencsétlenkedése. Ebben a filmben is egy rakás idióta mászkál Britanniában, de ez jó! Tökös fecske , vérnyúl és boszorkányper... az alapvető műveltség része :D

2015.11.23 Beniko

Lehet, hogy ma már nem szól akkorát, de maga korában ez egy szédületesen jó film volt. A Brian élete után szerintem ez a Monty Python csapat legjobb munkája.

2015.12.29 sepsiklaudia

kedvencek egyike teli humorral és humorral és humorral :D kellemes kikapcsolódás csak ajánlani tudom

2017.10.21 Minka

ALAPFILM. Egyik kedvencem, ami általános iskolás koromban beégett az agyamba és azóta nem enged el! Persze az angol humor nem mindenkinek fekszik, ahhoz nem az átlagos humorérzékre van szükség. De ezt csak azok értékelik, akiknek megvan ez a plusz!

2015.05.02 Mozi22

Elkövettem azt a hibát, hogy Pénteken, iskola után, leaortizálva próbáltam megnézni.... nem kellett voln az első 15 perc után kikapcsoltam. Azóta se tudtam rá venni magm, hogy végig nézzem.

2015.08.17 evaka3355

Pár emlékezetes, vicces jeleneten kívül ez a film sajnos nem kötötte le annyira a figyelmemet, mint a másik Monty Python film a Brian élete! A Gyalog galopp-on inkább csak mosolyogtam, és csak pár esetben fordult elő az, hogy nagyokat nevettem!

2016.04.22 Kata

Nem értem a nagy felhajtást a Monthy Python körül. Nekem igazán nem tetszik a "humoruk". Zagyva történet, zagyva párbeszédek, az egész film egy nagy katyvasz. Nem ajánlom senkinek sem.

2016.08.10 nemeth2

Nagyon jó kis film lett. Imádom ahogy ezek a bolondok vászonra vitték a filmet. Eszméletlen poénok és eszméletlen megvalósítása, tényleg.

2017.08.02 JanneAhonen

Az egyik legjobb film, amit valaha készítettek. Szerintem a mai vígjátékokra egyértelműen hatással van ez az alkotás. Annyiszor láttam, hogy idézni tudnám a felét, mégsem unom meg soha. Ajánlom mindenkinek, akár szereti a vígjátékokat, akár nem.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Ez több, mint egy film. Az alkotógárda ezzel a művel lényegében vallást teremtett. A film valójában nem más, mint egymáshoz lazán kapcsolódó jelenetek sora, a Brian élete sokkal inkább film, mint a Gyalog galopp. Azonban ez nem jó-rossz tulajdonság,... Több

2015.02.10 James Pond

A Monty Python legjobb filmje. Amikor a 70-es évek végén bemutatták a magyar mozikban és ott ültem, csak tátottam a szám, mert nem láttam még ilyet. Nem ismertem és értettem az angol humort. A nézők egy része 20 perc után felállt és elhagyta a nézőte... Több

2015.01.28 encike

Igen ez tényleg az agyzsibbasztó humorú kategória..de abszolút megéri megnézni. Nálunk a család kedvence és még ma is elhangzik egy két aranyköpés a filmbõl az összejövetelek közepette, pedig valljuk be azért nem egy mai darab :)

2015.03.13 tothtibor5

Azok táborát erősítem akik ki nem állhatják a filmet. Szerintem túl hípolt egy alkotás, a poénok erőltetettek , története szinte nincs is neki. A karakterek sablonosak és a színések sem játszanak valami jól. Nekem nem ér többet, mint 1/5.

2015.02.25 FANNA

Nagyon szeretem!!! Végig nevettem; egy értelmes mondat sem hangzik el benne :) Nagyon vicces és izgalmas.