Gyalog galopp

Monty Python and the Holy Grail

2015.02.11 vadiati

Klasszikus, angol humorú film. Ezt a filmet vagy imádni lehet, vagy utálni (hülyeség, nem vicces stb.), a poénok sajátossága miatt. Aki nem szereti az angol humort, annak nem ajánlatos belekezdenie sem. Azon kívül, hogy beteg poénokkal van tele, a filmben elég erős a társadalomkritika.

2015.02.10 Krisz86

A kedvenc Python filmem, egyszerűen nem tudom megunni...persze nem mindenki érti ezt a fajta humort, de igazán megéri megnézni mert ha egyszer megszereti az ember, sosem unja meg! :)

2015.02.09 seszter2200

Ha valaki erőteljes humort akar, akkor annak ez a film kell. Igazi, hamisítatlan angol humor, megéri megnézni, én egyszerűen imádom.

2015.02.23 Jcsornane

Angol humor koronázatlan királya egy igazi fárasztó film :) vérnyúllal. Aki bírja az ilyen humort, nem fog csalódni benne, de könnyen el tudom képzelni, hogy valakinek ez már kicsit sok lesz. :)

2015.03.31 Bruno

EZ VOLT A FILM, AMIT MÉG NEM LÁTTAM, DE MINDNE POÉnját ismertem, baráti körből. kihagyhatatlan

2015.03.08 adamwin

Aki bírja a fárasztó angol humort annak ezt a filmet kötelező megnéznie, monthy python filmek közül az egyik legviccesebb. Nagyon jó!

2015.02.23 FEZS

Ha valaki szereti az vicces filmeket annak ez kötelező! Lehet, hogy néha kicsit őrültség, de nagyon jó!!!

2015.02.22 FCSZ

Az egész egy nagy hülyeség, és éppen ezért ilyen jó film. Tele angol humorral... Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta!

2015.02.22 ildimari92

Sokszor nézhető, iszonyatosan vicces, a szóviccek nagyon jók. Tipikus angol. Természetes ha valakinek nem tetszik, nem lehet mindenki vevő erre az idióta humorra. Klasszikus film, mindenkinek látnia kell, legalább azért, hogy elmondja mennyire rossz.

2016.02.02 DarkLion

Az angol humornak ez a része számomra erőltetett és idegesítő. A főpoénok az értetlenkedésre és a szóismétlésre épülnek. Kevés a jó poén. Ha már angol humor, akkor a Fekete Viperát vagy a Csöngetett Milord?-ot sokkal jobban szeretem. Pár hangulati e... Több

2015.03.05 Zacsi

Többször nézhető alapmű, sokszori nézéskor is úgy lehet röhögni a poénokon mintha első alkalom lenne, a poénok vagy nagyon túlzók vagy nagyon abszurdak, tipikus angol humor.

2015.01.31 fehérné andrea

Fárasztó film, de remek ha, röhögni akarsz percenként. Igazi brit humor!

2017.01.23 Vera128

Az egyik legviccesebb film amit láttam, ezt már csak a Brian élete körözi le.

2016.03.28 JamesBont

Többször nekifutottam, mert klasszikus, kult, alap, de nem tudom megkedvelni. Az a gond, hogy nekem nem vicces, nem tudok ezeken a poénokon nevetni. Biztos lehet a humorérzéket fejleszteni vagy változtatni, de évek múlva se nevetek ezeken a jeleneteken. De Rowan Atkinsont szeretem, a Mr. Bean nagyon jó.