Halálos terápia

Halálos terápia

Extreme Measures

Titokzatos halálesetek követik egymást egy New York-i kórházban, s különös módon az elhunytak mind szerencsétlen hajléktalanok. Az események felkeltik egy fiatal orvos figyelmét, aki minél többet tud meg az elhalálozások hátterérõl, annál inkább kezd kételkedni neves, köztiszteletben álló professzorában. A nyughatatlan fiatal doktor egy olyan programra bukkan, melynek feltárása orvosi hitelét, jövendõ pályáját, végül pedig közvetlenül az életét fenyegeti.

Rendező: Michael Apted
Forgatókönyvíró: Michael Palmer, Tony Gilroy
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 1997.06.19.
Sarah Jessica Parker
Peter Maloney

2023.11.04 Speedy94

Egy film, ami nem rossz, de lehetett volna jobb is

Kórházas krimi-thriller. Téma, ami számomra mindig izgalmas volt. Bíztam is ebben a filmben, és az elején működött is, viszont a film kb. 2/3-ánál ki is siklik az egész. Különösen akkor, mikor a néző is rájön arra, ki is a bűnös. Hugh Grant egy sármos fickó, viszont nem biztos, hogy ő volt a legjobb választás a főhős szerepére. Ellenben az öreg Gene Hackman jól hozza a vérbeli szemétláda szerepét, mint mindig. Az egyik kedvenc negatív szereplőket alakító színészem.

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon jó film volt, Hugh Grant egyik legjobb alakítása szerintem. Az elejétől a végéig nagyon izgalmas volt.

2014.12.09 MiAzAki

Nem tudom eldönteni, hogy ez egy jó, vagy egy rossz film. Igazából azért nem, mert az egészet a színészek tartják. Hackmen és Grant által nyújtott szerep közti konfliktus az ami köré fonódik az egész. Az egy izgalmas darabja.

2016.07.01 Bernie

A film próbált nagyon izgalmas lenni. Azt hiszem ott "bukott el", hogy Hugh Grant nem volt a legjobb választás erre a szerepre. Gene Hackman ezzel szemben telitalálat. A közös jelenetekben egyszerűen Hackman, ahogy mondják, vitte a showt.

A Hugh Grant és Elizabeth Hurley által létrehozott, amúgy nem hosszú életű, Simian Films első produkciója. Szerző: rbernadett