Hazug csajok társasága

Pretty Little Liars

2016.04.04 Annuska

Az elején 4-5 részt is megnéztem egy nap egyhuzamban, aztán számomra eléggé ellaposodott a sorozat, hogy kaszáltam is az 5. évadtól. A történet jó is lehetne, ha nem tinikről, hanem picit idősebbekről lenne szó, mert így kicsit sok(k).

2020.10.15 belavagyok

Izgalmas csajos sorozat volt, sok-sok ármánnyal, cselszövéssel és hát nem minden az aminek látszik .

2016.09.17 HannaK

Csak úgy darálja az ember egymás utána részeket. remekül húzták benne a dolgokat.

2016.08.21 Timike

Az elképzelés, az alapsztori egész jó, de én nem tizenévesekkel játszattam volna a szerepeket, persze tudom hogy ilyen korosztály a célközönség, de akkor is.

2015.05.26 zsanett0820

Nagyon sokáig nem voltam hajlandó rászánni magam, hogy belenézzek ebbe a sorozatba. Már a címétől is levert a víz. Aztán egy unalmas pillanatomban mégis úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt. Végül is nem bántam meg. A sztori izgalmas, és évadokon... Több

2019.07.25 Eniq

Egyik kedvenc sorozatom, szinte rögtön lecsaptam rá amint elkezdték adni Amerikában, a története egyedi volt és megnyerő, a színészek egy részét meg már ismertem innen-onnan ezért sem volt kérdés, hogy elkezdem nézni. Az évek alatt voltak hullámvölgy... Több

2017.08.01 czigler.nora

3x álltam neki, és asszem mindih a 4. évad körül adtam fel. Bprasztó, vontatott, én nem is értem hogy lehet ennyi rajongója ennek a sorozatnak. Érthetetlen

Tabu
Döglött akták
2003
Hol nézheted: TV

2017.01.17 Katkatt

Meg kell, hogy mondjam, hogy nem rossz sorozat. Az a magával szippantó fajta, mert mindig érdekesen és izgalmasan hagyják abba az egyes részeket.

2017.01.08 holnaputan

Nem rossz sorozat, de idősebbeknek nem ajánlom. A története jó, bár erős túlzások vannak benne.

2016.06.17 Panna

A mostani részeket már egyáltalán nem nézem mert semmi sem történik bennük. kezdetben érdekesnek tűnt, de annyi baki és eltúlzás volt benne, hogy felhagytam a nézésével.

2015.10.31 katalin19

Dögös,csini csajok társasága nagyon jól összehozták, pompás. Lucy Nagyot alkot benne, ez a szerep nagyon illik hozzá. Izgalmas, rejtélyes, néhol félelmetes is. Gondolkodtató.

2016.10.23 malnaturmix

Aranytojást tojó tyúk ez a sorozat. A története elég jó, nekem a szereplők korával van bajom.

2016.07.01 punktum

Kezdetben szerettem, mert tény, hogy függőséget okoz, de egy idő után kezd nagyon sok lenni, ha az ember átgondolja a dolgokat.

2015.11.01 Vivi02

Vagány,szexi, Trendis sorozat, Néha humoros,néha félelmetes, titkos. Jó hogy nem minden derül ki egyszerre. A színészek is jók, a helyszínek is, kicsit néha emlékeztett a született feleségekre.