Hazug csajok társasága

Pretty Little Liars

2015.05.29 Sissy

Egyszerűen imádom!!! Izgalmas, rejtélyes, sokszor kicsit félelmetes és az tetszik benne a legjobban, hogy végig agyalsz rajta, hogy vajon ki lehet A. A szereplők is tökéletesen el lettek találva benn. Csak ajánlani tudom!

2019.01.02 MissFortune

Imádtam! Zseniális sorozat. Minden részben történik valami izgalmas, teljesen beszippant.

2018.02.28 Jeanny

Ezt a sorozatot sohasem felejtem el. Magával ragadott, szinte rekordidő alatt néztem végig, és rajongói lázban égtem. Azonban mélységesen csalódtam a végében, szinte már csak a karakterek szeretete vonszolt, hogy az utolsó másfél évadot befejezzem, m... Több

2015.01.25 viraag

Nem vagyok tinédzser már, és azt hittem, ez nekik szánt történet. Tévedtem, a rabja lettem. Borzalmasan idegesítően nem tudod sosem, hogy mi van, és csak nézed és nézed és nézed. Tehetségesek a színésznők, ez tény. A történet pedig nagyon csavaros. Függőséget okoz. Viszont csak eredeti nyelven ajánlott.

2015.02.05 manoarc

Már akkor elkezdtem nézni, mikor Amerikában is megjelent. Nem egy tinisorozat, nagyon izgalmas. Viszont az 5. évad vége felé már úgy érzem magam, hogy : "NE húzzátok tovább, hadd tudjuk meg ki "A"!!!" De azért 5*

2015.02.23 Belle

Nagyon jó sorozat, izgalmas, tele nem várt fordulatokkal. Egyszerre vicces és drámai, viszont vannak részek, amiket nem érdemes lefekvés előtt megnézni, mert néhol kicsit ijesztő is :D Remélem most már tényleg hamarosan kiderül ki 'A', mert kezdik túlhúzni.

2015.02.12 lombaresztii

A kedvenc sorozatom!! Rendkívül fordulatos, izgalmas, és a szereplők magánéletébe is teljesen bele tudom élni magam. Szerintem a legfőbb jó jellemzőkkel rendelkezik ez a sorozat, úgyhogy mindenkinek (tényleg mindenkinek) csak ajánlani tudom, mert ez a történet minden korosztályt megragad!

Tabu
Döglött akták
2003
Hol nézheted: TV

2018.07.30 dannab24

Függőséget okoz, berántja a nézőt. Mindig izgalmasan van vége egy-egy résznek ezért azonnal meg kell nézni a következőt.

2015.04.01 Dorka1994

Minden évadát imádom. Az utolsó rész kifejezetten izgalmas. Kicsit az útvesztőre hasonlít :D

2020.11.19 kiana

Nagyon izgalmas sorozat, sokszor ijesztő elemekkel. Az eleje még nézhető éjszaka is, de az utolsó évadoknál már nem ajánlom. A lányokat nagyon szuperül válogatták ki, más nem is játszhatta volna jobban őket. A végkifejlet nagyon tetszett, és a csavar... Több

2019.03.27 süti1999

Jó kis csajos, tini, nyomozgatós sorozat, tele fordulatokkal. Az 5. évadnál kicsit már erőltetettnek éreztem, de tetszett nagyon.

az első két évadot félve néztem , mert ,,Ezt még úgy elcseszhetik", de miután ..... lelepleződik 2 hét alatt megnéztem a harmadik negyedik és az ötödik évadot és rabul ejtett. Azóta már megnéztem a 6. és a 7. évad első részét és itt sincs semmi negatívum, szóval remélem méltó lezárást kap a sorozat áprilisban.

2016.05.31 SztarkTóni

Az biztos, hogy nem tartozik a legjobb sorozatok közé, de az is, hogy megvan az a képessége, hogy simán berántson. Én pedig ezt tudom értékelni, mert minden hibája ellenére képes lekötni és szórakoztatni. Ez is jelent valamit.

2015.10.17 Lowcash

Ez a sorozat egyszerre szórakoztató, néhol humoros, és valahol szomorú is, de de legfőképp borzasztóan addiktív. Ezzel számoljatok, mielőtt megnézitek a pilotot, ha már túl vagytok rajta, akkor talán tudjátok miről beszélek.