Herkules

Hercules

2018.10.03 thejoker

Egy nagyon jó kis mese amelyet milliószor megnéztem kazettán kicsinek. A zenéje fülbemászó, a figurák nagyon jól megvannak csinálva grafikailag is szépek.

2019.02.16 szabomarc

Az egyik kedvenc rajzfilmem volt gyerekként, pörgős, izgalmas, jó volt végig. A főgonosz karaktere is jól el lett találva, még vicces is. Nagyon tetszett, ajánlom.

2018.03.31 NFG

Hát erre lehet mondani, hogy "isteni" egy mese lett! A történet kiemelkedően tetszik! És valahogy mindent nagyon eltaláltak! Az alvilági lények pedig személyes kedvenceim!

2017.07.27 czigler.nora

Egyszerűen nem lehet nem imádni ezt a filmet! :) Szerintem gyerekként 1000x, felnőttként 500x megnéztem már :D vicces és szórakoztató, és közben izgalmas is.

2019.03.20 Vágottszemű

Nagyszerű film lett. Rengetegszer megnéztem, mégsem unom meg. A karakterek, a zenék, minden nagyon jó lett benne. Egyik kedvencem volt ez a film.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Szépen megrajzolt remek történet fülbemászó dalokkal, de sajnos ez mar a tipikus Disneys csöpögős unalmas nyáltenger, egydimenziós karakterekkel, akiket mar a 6 évnél idősebb gyerekek is unnak. Egyszer nézhető, szimpatikus sztori, de semmi több.

2017.01.20 Gábor Rózsa

Herkules az egyik legjobb kiválasztott, hős történet. Erős és bátor. És a film is pont ilyen. Az egész világ nagyon szórakoztató volt gyerekként.

2018.02.03 zsani

Örök kedvenc ez a mese. Nagyon szépen rajzolt karakterek, és a történet is megunhatatlan, megfelelő értékrendet közvetít a gyerekeknek. Bármikor szívesen megnézem.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2017.02.01 Hedy0809

Imádom! A dalok óriásiak,az egész mese magával ragadó. Nagyon sokat dob a szinkron és szuper poénok vannak benne. :)

2017.10.22 veresszsoltika

Még húsz év távlatából is jó filmnek számít nálam a Herkules, szívesen megnézem újra és újra, mert nagyon szeretnivaló karakterei vannak és jó a zenéje is.

2016.07.31 Kardos

Eszementül jól sikerült ez a Disney mese. A görög mitológiákat pedig még teljesen igazian is jeleníti meg. Tehát még történelmet is tanít a gyerekeknek ha úgy vesszük. A zeneszámok nagyon gyönyörűek akár magyarul, akár angolul. Mindenképpen minőségi alkotás.

2016.07.25 N.Béla

Poénos szerethető klasszikus disney mese. Mindenki ismeri aki a 90-es években tv mániás volt. Még emlékszem vhs-ként durva áron kölcsönöztük a családommal. Ritka szép történet és a mitológiák amúgy is régi kedvenceim, így külön örültem ennek a disney-nek.

2016.07.24 Igob1

Meseszép rajzfilm ez a Disneytől. És még tanulságos is. A görög történelemről, mitológiáról tanítja a gyerekeket tudtukon kívül. Ez a legjobb. Az elején éneklő istennők, múzsák a kedvenceim. Nagyon arcok és talán a legtöbb poén hozzájuk kapcsolható.