Herkules

Hercules

2017.12.14 nagysar

Gyerekkorom egyik legkedvencebb Disney meséje, nagyon vicces, nagyon aranyos, a mai napig szívesen nézem. Ha valaki ráveszi magát és inkább eredeti hanggal nézné meg, nem fog csalódni. Hádész egyszerűen zseniális :)

2016.08.12 Fanni11

Egy rettentoen jol sikerul disney film remek poenokkal!!! Inkabb az idosebbek ertik a poenokat!

2018.03.17 Onódi Zoltán

Herki :) A harcolós Herkules. Még most is szeretem. Nagyon jó vicces karakterek.

Egyik kedvenc :D Imádom a görög istenes történetek :) Telis-tele van varázslattal, és hihetetlen képességekkel :) A pegazusról nem is beszélve Olyan szívesen repülnék vele :D

2017.05.22 NLHF

Az egyik legjobb Disney mese. Romantikus és humoros. És a dalokat nem lehet megunni, de ez igaz a legtöbb Disney mesére. Hozza a színvonalat. És felnőttként is élvezhető.

2017.10.13 Bogii

Kedves és humoros mese, szerintem lányok és fiúk, gyerekek és felnőttek is ugyanúgy tudják élvezni.

2018.08.19 buzsikturner

Fantasztikus volt minden karakter, személy szerint Hádész volt a kedvencem. A magyar szinkron felejthetetlen!

2018.07.21 Labodix

Nem is tudom hogy ez a film kinek szórakoztatóbb, a gyerekeknek vagy a felnőtteknek! :D

2014.11.12 Domino

Bámulatos, hogy mennyire jól sikerült eltalálni a karaktereket. Hádesz zseniális, és Pech és Pánik is, Filoktétész szintén nagyon vicces. A film izgalmas és kedves. Megkedvelteti még a kevésbé pozitív szereplőket is. Egyetlen problémám van csak a fil... Több

2023.02.26 Japan

TOPTOP

Remekül megírt alapsztori, és olyan szuper poénokkal, általános humorral rendelkezik, amin semmit nem koptattak az elmúlt évtizedek. Újra és újra tudok röhögni a gegeken benne, ezt pedig szerintem egyetlen más animáció sem tudja. (Pedig MINDENT is láttam, még többször IS.) Sajnos a Titánok nagyon elnagyoltak, jellemüket tekintve is, de vegyük ezt apró szépséghibának.

2017.01.23 Vera128

Imádom ezt a filmet, főleg azért mert diák koromban sokat tanultunk a görög-római kultúráról és az istenekről.

2015.02.10 Roli85

Ezt a rajzfilmet nem lehet és nem is szabad vérkomolyan venni Alapvetőleg habkönnyű szórakoztatásnak szánták minden korosztály számára és ez maximálisan teljesült is. :) A poénok mindenhol ülnek, akár gyereknek kacsint ki a film, akár felnőttnek és K... Több