Esélylesők

Il Capitale Umano

2018.01.19 mamiéstöti2

Az alapötlet tetszett, a megvalósítás már nem annyira, a szereplők középszerűek mondhatni szürkék, de egyszer nézhető.

2017.07.21 Berto49

"Aranyélet" olasz módra. Meg lehet csinálni egy érdekes filmet, benne egy érdekveszítő és társadalomkritikai éllel bíró történetet anélkül, hogy sorozattá nyújtsuk. Tudom, hogy a műsoridő „szentség”, meg azt ki is kell tölteni, de mégis, számomra sok... Több

2015.09.23 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film, a 3 szemszög miatt főleg, és amiért nem volt szájbarágós a történet. Érezhető volt, hogy európai filmet nézek, a jó értelemben.

2015.09.29 Loborg

Nagyon tetszett a film, ahogy a három szemszögből bontakoztak ki az események. Lehet rajta utólag is gondolkodni, az emberi élet értékéről, az erkölcsről.

2015.08.21 Moria99

Gyönyörű alkotás akármilyen szempontból is nézzük. A számok magukért beszélnek. A rendező fantasztikus filmet kreált és a történet valami piszkosul el van találva. Én személy szerint nagyon szerettem minden tekintetben.

2015.05.07 goldfisy

Tetszett, hogy a történetet különböző szemszögekből mutatja be és a narratív megoldás révén több karaktert is alaposabban megismerhet a néző. Megrázóan hoteles példája az emberiség emlékesedésének.

2015.02.09 Rózsa

Egy jó krimi amit ha végignézel elgondolkodsz bizony az életben is megtörténhet! Tanulságos!

2016.06.04 Domino

Mennyit ér egy ember élete? Több szemszögből vizsgál meg a film egy adott problémát - ki, hogyan látja, értékeli magán átszűrve. Jól sikerült ezt megoldani és megjelenítenie a rendezőnek. A szerepek hitelességével voltak ugyan problémáim, de egészében véve ez egy tanulságos, töprengésre okot adó film.

2015.09.04 julisX

Ez a film jó példázza, hogy az európai filmesek /az olaszok/ is tudnak izgalmas, lebilincselő, tartalmas krimit készíteni. És mindezt színvonalasan, az amerikai cukros máztól és elcsépelt sablonoktól mentesen. A középpontban az örök kérdések állnak: ... Több