Blessed Benefit

Ahmad, az építkezési munkás egy szerencsétlen kimenetelű üzletbe keveredik, aminek közvetkeztében börtönbe kerül. A rácsok mögött megismerkedik Ibrahimmal, aki végleg kiábrándítja őt arra nézve, hogy valaha is szabadlábra kerül. Ahmad azonban hamarosan azzal szembesül, hogy a börtönélet nem… Több

Forgatókönyvíró: Mahmoud al Massad
Ország: Németország, Hollandia, Jordánia
Premier: 2016.09.09. | Netflix (2018.04.12.)

2017.10.13 azurou

Nem tudom, valahogy a német vígjátékok egyszerűen mindig olyan sótlanok, és ez ennél a filmnél sincs másképp. Szerintem egyszerűen túl komoly téma ez, hogy viccet lehessen belőle csinálni, és szemmel láthatóan a színészek sem tudták komolyan venni a szerepüket.

2017.08.31 Deku

Elképzelni se tudtam, hogy ez a film ekkora csalódást okozott, nem volt olyan érzésem, hogy ezt megérte volna megnézni. Ez pedig rohadt rossz érzéssel töltött el. Nem kellett volna megnézzem.

2017.09.07 issue

Nekem valahogy sehogy sem állt össze ez a komor és szürke képi világ azzal a cselekménnyel, amit láttam. Az egész valahogy ambivalens. Szóval, lehet, hogy egy kicsit melléfogtak ezzel a készítők. Nekem összességében bejött, de nem mondanám valami emlékezetesnek.

Baskets
2016