A Mennyországnak kell lennie

It Must Be Heaven

2020.02.17 Norys.norys

Ritkán mondom ezt egy filmre, de szerintem ez simán a "látni kell" kategóriába esik. Oké, nem egy látványfilm, nem egy pörgős akció, de én személy szerint még órákkal később is a látottakon és a hallottakon agyaltam. Szerintem irtó tartalmas alkotás.

2019.08.29 tomvétsz

Elia Suleiman legújabb filmje egy valódi csoda! Merész próbálkozás vicces képet festeni korunk társadalmáról, de neki sikerült. Van benne egy kis abszurditás, ahogy csendes megfigyelőként, néha elmosolyodva figyeli az embereket, s olykor egy kis szom... Több

2019.07.02 pataks

Könnyű, mégis mély; karikatúra-szerű képet fest a világ sodródásáról, a humora, bár a rendező érezhetően gúnyos hangvételre törekedett, megkapó és kedves. Egyértelműen helyet kell kapnia a mindenképp látnod kell listákon.

2020.02.16 Laci

Bevallom, ez nem egészen az én műfajom, de ettől függetlenül nagyon bejött, hogy nem egy érthetetlen és kibogozhatatlan művészi szenvelgésről van szó. A film alaphangulata nagyon aládúcolja a történetet, ami nagyon is fontos téma, és ez az egész egyáltalán nincs elkenve. Remek munka!