Itt a vége

This Is the End

2024.03.07 Ahoj poplacsek

6/10 – Fantasztikusan indul, aztán kicsit próbára tesz

A film első része ritka vicces és eredeti. Látunk egy halom meglehetősen ismert hollywoodi színészt és járulékos celebet (lásd Rihanna), akik saját magukat játsszák, miközben házibuli van a helyi burzsuj környéken. Közülünk, nézők közül azok, akik na... Teljes kritika

2019.09.18 Timon

Seth Rogen és Evan Goldberg talán ezzel valamiféle karikatúra-szerű ábrázolást akartak a közönségnek bemutatni,viszont nagyon nem jött be(vagy kínosan leterhelt a sok durva jelenet). Nem arról van szó,alapból bírom Seth Rogen-t,de ez a film már tényleg sok volt.Emellett több helyen leült a már eleve gyenge/unalmas sztori. 10/2

2017.04.18 indingo

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

2018.12.27 elekm90

Szerintem jó a film, bár nagyon beteg :) El tudom képzelni, hogy bizonyos embereknek ez sok lesz, de aki nem veszi túl komolyan (ahogy én sem) annak tetszeni fog. Danny McBride karaktere a humor legnagyobb forrása a filmben. 7,5/10

2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

2016.10.18 Fahéjgolyó

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

2017.10.14 kevelin

Egy csomó ismert színész előad valami gagyi sz*rt. Senkinek nem ajánlom hogy megnézze, csak időpocsékolás

2015.03.31 ANdraS

Hát, csak igazán crazy comedy rajongóknak ajálnlanám, ez az a humor, amely a gusztustalanság határán táncol, és gyakran túllépi a turheto határt.

2016.09.07 Scramananga

Bár csak most láttam, néhány hete, az utóbbi évek egyik legjobb vígjátékának nevezném: James Franco és Jonah Hill lehengerlően vicces, de az egész csapaton nevettem. A film nézése közben, a legpozitívabb értelemben fagy az arcodra a mosoly. Viszont... Több

2021.03.16 taba

Övön aluli poénok, a történet mégis ettől működik, hiszen nem veszi komolyan magát, pedig eljött a világvége. Itt a vége.

2019.12.15 Eniq

Csak egyszer láttam ezt a filmet bennem nem hagyott mély benyomást, szórakoztató volt néha. Sok mindenki megfordult ebben a filmben ez tény, de attól még nem lesz egy film jó csak mert egy halom ismert ember szerepel benne. A végén viszont a Backstreet Boys-os jelenet nagyon tetszett az király volt.

2016.02.21 Adepto

Miután láttam a filmet, az volt az első gondolatom, hogy ez mennyire egy BETEG film. Néha már tényleg annyira rossz, hogy jó... Eredetileg azért néztem meg, mert láttam, mennyi ismert színész szerepel benne és gondoltam nem hagyhatom ki. Erre tessék,... Több

2015.05.12 hejnekem

Biztos vagyok benne, hogy a szereplők nagyon jól szórakoztak miközben csinálták a filmet, és ez látszott is rajta. Szeretem ezeket a színészeket, így számomra szórakoztató volt, de igazából csak azoknak ajánlanám, akik ismerik és viccesnek találják őket.

2017.02.04 Sem Rorrey

Ez egy nagyon elborult film, ami főként a Seth Rogen és barátai fanoknak fog tetszeni. Minden színész önmagát adja, amilyen a hétköznapokban. Nagyon beteg a sztori és a poénok is, nekem bejött.