Jelek

Signs

2018.09.21 MKristijan

A baj ott kezdődik, ha az ember hamarabb látja a paródiáját (Horrorra akadva 3)...Igyekeztem a nézése közben ettől eltekinteni. Amikor először láttam a filmet emlékszek hogy nagyon kirázott a hideg amikor az idegen átsétált a kamera előtt. Végig megt... Több

2018.03.21 hackerjulcsi

A film óta folyamatosan félek a földönkívüliektől/ természetfelettitől... :D amúgy nem. Nagyon misztikus, de valahol ez a misztikum kifejezetten vicces és szórakoztató is. Ezért az 5*

2023.04.02 Gamehun638

A film hangulata magába szippantja a nézőt. Viszonylag lassan halad a sztori. A színészi játék jó. Kedvelem Mel Gibsont, már a régi macsó megjelenéseit, nem a mostani szakállas huligánt.

2016.04.14 D. Shaday

Imádom ezt a filmet! Kiválóan építi fel az ijesztő jeleneteket és emellett még megható és drámai is. A színészek és a zene is több, mint nagyszerű. Nagyon jó film.

2016.12.29 trixxy

Tetszett a film, amikor először láttam konkrétan félve néztem, de azóta bizonyos időközönte előveszem a polcról és élvezettel nézem. Izgalmas és érdekes történet, ufós filmek közül az egyik kedvenc.

2016.04.27 mrfaktor

Emlékszem még a bemutatókor a moziban mennyire féltem. Nagyon realisztikus ufós film. Az a bizonyos jelenet, amikor a földönkívüli elhalad a kamera előtt, mindmáig a frászt tudja rám hozni. Ijesztő és megdöbbentő az egész film.

2017.09.26 koba1996

Szerintem megosztóbb kéne legyen ez a mű. Nem sajnálom tőle, hogy ilyen jó értékelést kapott, én is négyest adok rá, és ajánlom is mindenkinek, aki szereti a kicsit elvontabb filmeket, de meglep, hogy nem volt, aki fröcsögve rinyált a logikátlan fordulatok miatt. Hiába, Mel Gibson tényleg remek színész.

2017.03.24 georgri

mikor moziban voltam, levegőt alig mertem venni a film közben, annyira magával ragadott. Azóta készültek már ennél jobb filmek is a témában, de még mindig nagyon jó példa a műfaj kedvelőinek.

2017.05.04 VK

Nekem nagyon bejött a film. A gyerek színészek is nagyon jól alakítanak benne és Mel Gibsontól is a megszokott karakteres, profi alakítást kapjuk. Érdemes megnézni!

2016.08.23 beus1987

Izgalmas történet volt, nekem tetszett, Mel Gibson kiváló alakítást nyújtott.

2019.02.03 Mia1982

Imádom a hangulatát, legalább 10x már megnéztem. Nagy kedvenc!

2020.04.10 Moze

Zseniális atmoszféra!

2020.11.14 András383248

Shyamalan a legjobb

M. Night egy művész. Látszik, hogy Hitchcock a kedvence. Ő a 21. század Hitchcockja. Nagyjából minden filmjének van egy mellékszála, plusz mondanivalója. Hit és szerelem. A Jelek a hitről szól. Hamarosan jönnek új filmek tőle. Reméljük, visszatér a régi módszereihez, az új filmjei már nem olyan hatásosak, hiányoznak a gondosan felépített jelenetek, mint pl. a Faluban, amikor egy 2 perces jelenet elején nevetünk egy lányon, a végén pedig szinte sírhatnékunk támad. Na, ilyet csak M. Night tud. Művész, bűvész. Mester.

2018.07.12 Thirst0626

Ebben a műfajban a legjobb amit láttam. Mel Gibson és Joachin Phoenix egyébként is kedvenc színészeim közé tartoznak. Ajánlani tudom mindenkinek.