Jóbarátok

Friends

2017.05.22 NLHF

Nem egyszer néztem végig. Hiába tudom, hogy mi fog történni, nem tudom megunni. A poénok pont az én szintemnek megfelelőek. A Jóbarátokról a Büdös macska jut eszembe és a "Te jó ég!" Jenicetől :)

2016.03.27 Yoniki

Kifejezetten aranyos sorozat. Nagyon bírom a karaktereket, Joeyt és Chandlert. A poénok humorosak, lehet rajtuk nevetni. Imádom benne a szarkasztikus kifejezéseket. Ahhoz képest, hogy milyen régi sorozat, szerintem a mai napig megállja a helyét az olyanok mellett, mint az így jártam anyátokkal vagy az agymenők.

2017.02.27 kucsera

imádom-imádom-imádom rengeteget idézgetünk belőle.az összes karaktert szeretem.a legjobban Phoebe -t szeretem, mellette nem lehet unatkozni. nagyon jó az összes évad, de főleg a közbülsőket szeretem.

2015.04.30 house354

Ez talán a legjobb vígjátéksorozat, amit vala láttam. 10 évig ment ez nagy dolognak számít. És mint a 10 évadban megtartották a színvonalat is. Valamint a magyar szinkronban később a színészek magyar hangjait is. Ezt mindig nagyra tudom értékelni.

2015.12.11 tomvétsz

A Jóbarátok kétségkívül mérföldkőnek számít a televíziózás történetében. Ma már kicsit porosnak hathat, de az biztos, hogy enélkül az Így jártam anyátokkal sem készülhetett volna el. Ez volt az első sorozat, amit az elejétől a végéig követtem, és a k... Több

2016.03.03 Elizabeth

Barátnőmmel csüngtünk rajta sokat. Lekötött minket. Remek vígjáték sorozat.

2023.08.03 Enikő

Untam, fáradt volt és erőltetett és bárgyú. Idegesített. Talán pár részig jutottam. Egyik karakter sem fogott meg. Phoebe kifejezetten irritált.

2015.11.29 somoha

Biztos mindenki meg fog kövezni, de én egyáltalán nem kedvelem ezt a sorozatot. Erőltetett poénok, a háttérben a teljesen mű közönség nevetése... jaj, csak rá gondolok és rossz érésem lett.

2015.02.11 Geezaa911

A legjobb vígjáték sorozat. Tele van humorral, izgalommal. Többször láttam már mind a 10 évadát, de nem tudom megunni. Bármikor újrakezdem és tudom az egész történetét, de mindig újra és újra jobb kedvre derít.

2015.10.03 Xarxas

Klasszikus, nem ajánlom senkinek mert már tuti mindenki látta :D

2015.02.09 kamivagyok

Ezen nőttem fel. A mai napig imádom, jelesül: egyes epizódjai a mindennapjaim részei. Nagyon bírtam a humorát, a színészek szinte teljesen azonosultak a szerepükkel a szememben.

2015.01.27 Solothor

A Jóbarátok sorozat véleményem szerint minden idők egyik legnépszerűbb szituációs komédiája!

2015.01.29 amazing12

nagyon szuper sorozat volt anno, de szerintem most is megállná a helyét. A szereplők nagyon ügyesek és viccesek, jól áll mindenkinek ez a fajta humor átadása. Örök kedvenc sorozat 5/5*

2020.02.14 Zitavon

Imádtam!! Egy örökzöld uniszex sorozat lányoknak és fiúknak egyaránt! Hat jóbarát, 6 tökéletesen különböző karakter mindennapjait követi nyomon, 100 % humor. Mindig felvidított. Már többször láttam mind a 10 évadot. Ritkán jól sikerült a szereplők ös... Több