Jóbarátok

Friends

2017.11.21 baalint

Nem túlzás korszakalkotó sorozatnak nevezni. Szinte mindenki szerette őket. Mai napig a kedvencem Ross, hogy minden nőnek megkéri a kezét, és Chandler,akinek hihetetlenül fárasztó humorérzéke van :)

2016.06.17 Panna

Szívemnek kedves sorozat volt anno, de ma már nem tud lekötni. A folyamatos alánevetés is kifezetten idegesít.

2015.10.31 katalin19

A címben is benne van miről szól a sorozat. Poénos sokat néztem. Mindenki jól játszik benne. Teljesen més stílusú, mint a mai világ. De az értékek ugyan úgy megmaradtak.

2016.10.23 malnaturmix

Nézem anno, kedveltem bár a folyamatos aláröhögés engem piszkosul idegesít.

2017.12.07 nagysar

Régen az összes részt láttam, és mai napig megnézem tvben annyira nem fog rajta az idő. Az a kevés karakter akit beleraktak pont elég, a történetek is mindig változatosak maradtak

2016.04.07 Panda

Sablonos sorozat, talán egy fokkal jobb a Barátok Köztnél, de kb egy kategória. Unalmas és kiszámítható, nagyon lájtos film és sok mindenről nem szól.

2016.01.01 Niki19

Nekem nem tetszett ez a sorozat. Humorosra akarták csinálni, de szerintem nem sikerült. Nagyon erőltetettek lettek egyes jelenetek. A szereplők se annyira jók benne.

2015.06.20 Kellangy

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, mindig könnyed kikapcsolódást ad, megfelelő időtöltés munka után, vagy hétvégi, esti programként. Alapvető témákat boncolgat, emberi, férfi-nő kapcsolat, szerelmi élet. Mindig aktuális, örökzöld témák.

2016.06.25 punktum

Picit szerintem túlértékelt, Ross annyira nyomi volt az egész sorozat során, hogy már idegesített.

2015.10.07 Siriusalias

A valaha készült egyik legkiválóbb vígjáték sorozat! Mondhatnám ezt elfogultság nélkül, de persze én is mint sok más ember 2004-ig nagyon szerettem a műsort. Érdekesen kidolgozott karakterek, abszurd szituációk. Ha van olyan aki még nem látott belőle... Több

2016.02.09 bviki

Ez egy jó sorozat. Így jártam anyátokkal elődjének tekintem. Minden rész tudta tartania szintet, nem laposodott el, kár ,hogy vége van már. Igazi karakterek voltak ők is benne, mindegyik más.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Lájtos estékre való, szórakoztató, sablonos kis vígjáték. Kikapcsol, megnevettet.

2015.10.11 Bimbi

helyesek és jó karakterek a szereplők. vicces aranyos sorozat ami valódi kikapcsolódást nyújt az egész családnak. ajánlani tudom esti lazulashoz, kikapcsolódáshoz.

2015.11.04 prof.zoltan

A valaha készült legjobb vígjáték sorozat, mondhatni "A" vígjáték-sorozat! Ha huszadik alkalommal nézem meg bármelyik részét is ugyanakkorákat röhögök, mint először! Zseniális karakterek, örök klasszikus, egyszerűen nincsenek rá szavak!