Jóbarátok

Friends

2019.01.04 szabomarc

Szerintem egy buta kis sorozat, de a célját elérte, lekötött, szórakoztatott. Ajánlani tudom, kikapcsolódásra jó. Rövidek a részek, tehát bármikor belefér megnézni egy részt.

2020.09.21 belavagyok

Szívemnek kedves sorozat, mert a gimnáziumi éveimet juttatja az eszembe, de azért a története hagy némi kívánni valót maga után nem volt olyan acélos és beszólások is inkább fárasztóak.

2022.02.09 roben2112

Több mint egy sima sitcom

Szerintem ez az a sorozat, amit senkinek sem kell bemutatnom, mert ha a világ minden tájáról, a gyerekektől a nyugdíjasig megkérdezel bárkit, tudni fogja, hogy mi ez a sorozat, ami a mai napig hihetetlen nagy rajongótáborral rendelkezik globálisan. E... Teljes kritika

2018.08.17 authorgirlll

Ez a sorozat volt fajának az elsője így egyértelműen ikonikus lett. Kevés olyan ember van aki ne ismerné. Mindenkinek ajánlom, aki egy laza estét szeretne.

2022.08.20 Filmimado

Hatalmas

A Jóbarátok minden idők egyik legjobb TV-sorozata: nagyon humoros, olykor drámai, és történeti szempontból is nagyszerű, egy szóval: fantasztikus.

2016.04.25 Loborg

Igazi klasszikus sorozat volt, bár nem a kedvenc sitcom.om, de mindenki tudna belőle idézni szerintem és kétségtelenóül hazánkban ez olt az első amerikai sitcom, ami több generációban megmaradt az emberekben.

2016.05.02 wooderman

Lehet hogy Amerikában ez hú de nagy sláger, de pár részt végig néztem mások unszolására de nagyon rossz, unalmas,se eleje se vége,és iszonyatosan gyengék a poénok,és a színészek sem ragadtak meg.

2018.07.27 oneminute

Nem szeretem ezt a sorozatot, engem idegesít az aláröhögés.

2018.03.11 Evok1909

Meghatározta ifjú koromat ez a remek sorozat. Remekül megírt jelenetek, és remek színészi játék.

2016.07.27 Homer

Klasszikus stílusú régebbi sorozat is. Sosem néztem, de mostanában rákaptam mert annyit adják a tv-ben és be kell vallanom nagyon tetszett. Jót nevettem rajta sokszor és meglepődtem rajta. Nem hittem volna hogy egy ilyen alánevetős sorozat tetszeni fog.

2015.06.02 sonyxxx

Igazi klasszikus, a legjobb sorozat, amit valaha láttam. 6 remek színész, elképesztően vicces az egész. Ez egy nagyon szerethető sorozat, ami sok hétköznapi élethelyzetet és azoknak a problémáit és megoldását mutatja be. Kötelező mindenkinek.

2023.07.31 Clay44

Imádnivaló

Egy nagyon szerethető karakterekkel és jó színészekkel összerakott, vicces, kedves sorozat. Nézzétek csak, mert bármilyen élethelyzetben segíthet. :D

2016.07.21 K.bogi

A huszadik század egyik talán legismertebb sorozata. A betétdalát szinte mindenki ismeri, azt tudom mondani határozotan. Aki nem ismeri az jobban jár, ha azonnal rákeres és bepróbálja, mert nagy eséllyel menthetetlenül rászokik és nagyon jó szórakozása lesz kb 3 hétig egyfolytában.

2015.05.06 bambula

Én még mindig ezen tudok a legnagyobbakat nevetni, halhatatlan. Ha rossz a kedved, nézz meg egy részt, aztán még egyet, aztán még egyet...csak ne magyarul mert eszméletlen mennyire béna helyenként a szinkron. Nem a hangok, a szöveg.