Oltári baki

Jour J

2019.02.02 P

Azon francia vígjátékok közé tartozik ez a film, melyik viszonylag jól sikerültek. Az is ritka az ilyen filmeknél, hogy az elejétől kezdve a végéig, szinte minden egyes jelenetben jelen van a humor, hol viccesebb, hol kevésbé vicces formában. Hiába v... Több

2017.10.15 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam. Helyenként egészen aranyos és a gyerekkor felhozását is jó ötletnek tartom. A plai barátjának karaktere nagyon kedvelhető.

2017.12.13 Yosihiro

Csak annyit mondhatok kellemes kikapcsolódás. A történet jó. Kicsit kár volt a gyermekkori részt ilyen stílusban belevinni, de ettől még nézhető. Ajánlom mindenkinek akik szeretik a vígjátékot a francia humort és a szerelmet :)

2017.11.24 Berto49

A tetszetős, idén 34 éves rendezőnő, Reem Kherici, aki egyben az egyik főszerepet is magára vállalta nem igazán villogtatta meg vélt vagy valós tehetségét sem mint rendező, sem mint Juliette, az esküvőszervező. Egy kierőszakolt, „béka” (legyünk jóind... Több

2018.03.23 Diesel

Számtalan ilyen témájú film van ennek ellenére nekem tetszett. A történet kiszámítható, de végig humoros és szórakoztató igazi francia vígjáték. Szerethetőek a szereplők, és pár poén is elcsattan benne. Érdemes megnézni :)

2017.11.15 MMcFly2015

Az első 5 perc után tudjuk, hogy ennek a filmnek mi lesz a vége. Kismillió ilyen esküvős vígjátékot láthattunk már, és az Oltári baki meg se próbálja kiemelni a sorból. A nemzetiség miatt néztem meg, imádom a francia humort, viszont ebben a filmben k... Több

2017.10.24 SzFa

Elégé egy átlagos film. Nem ez lesz az év filmje. Humorban elég szegényes, nagon kiszámítható, de még azért szórakoztató film. Meg lehet nézni, de akad ennél jobb film is, amiben kevesebb klisé van.

2017.06.30 anonym

Kicsit sablonos, kicsit középszerű, de a maga módján még abszolút szórakoztató lett az Oltári baki. Inkább gulity pleasure, de amit elvárok egy vígjátéktól, azt szépen hozta is. Bátran tegyetek vele egy próbát.

2017.07.01 alien007

Nehéz erre a filmre mit mondani, mert bár az alapötlet nagyon jópofa, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni a franciák humorával. Van benne fantázia, a helyzetkomikum jól működik, de nem hagyott maradandó élményt. Nálam az Oltári baki szépen belesimult az átlagba.

2018.04.19 Sven

Nagyon szerettem ezt a filmet. Tipikus könnyed, bájos francia humor, néha kiszámíthatónak tűnő, de mégis merész poénokkal. A film egész hangulata elvarázsolja az embert!