Jurassic World

Jurassic World

2018.07.03 LionelMessi10

Számomra nagy csalódás volt a film, a Jurassic Park alkotások után. Hiába a nagy kasszasiker, a történetet sekélyesnek, a színészi játékot gyengének érzem. Előnye viszont a szépen kidolgozott számítógépes animációk, részletgazdagon ábrázolt őshüllők ... Több

2016.11.25 Fahéjgolyó

a jurassic parkos élményért néztem meg, amit egész jól visszaadott a hangulata. a történet természetesen szinte ugyanaz volt, de ettől függetlnül egy kellemes kikapcsolódást nyújtó filmet hoztak létre.

2016.04.18 andor50

Való igaz, hogy nem ér fel a Jurassic Parkhoz, de engem annyira szórakoztatott, hogy még nekem is meglepő volt. Tök jó volt látni, hogy felépítettek egy ilyen helyet és kitör káosz. Gigantikus dínók, hatalmas pusztítás, jó sok akció. Szerintem elég jóra sikeredett ez a darab is.

2017.12.29 diumiu

Mivel már felnőtt fejjel láttam a Jurassic Park-ot, így ennél a filmnél nem követtem el azt a hibát, hogy majd évekkel később, tv-ben nézzem meg. Nagyon tetszett, látványos volt, a moziban pedig adott egy plusz élményt. Ajánlom mindenkinek!

2017.07.25 Lonka

Hatalmas rajongója vagyok a sorozatnak, gyerekkoromtól kezdve érdekelnek a dinoszauruszok. Valahogy hihetetlen, hogy ekkora élőlények éltek valaha a földön. Látványban még minidig verhetetlen a JP filmet és a története is izgalmas volt.

2016.09.26 Greeta

Hozta a régi JP hangutalot, talán a séma is hasonló. Látványos és izgalmas film.

2016.06.19 Timcsi

Én nem csalódtam a filmben. Igazából bármit elém tolnak, hogy JP én megnézem és tuti tetszeni is fog. A története korrekt volt, a látványa pazar.

2022.06.03 stewie_griffin_2005

Látványos film, leköti a figyelmet, és a színészek is jók benne. A forgatókönyv viszont nem egy nagy szám, vannak benne tipikus hollywoodi hatásvadász elemek (a legvégén már inkább nevettem). Még mindig a legelső Jurassic Park film a legjobb (pedig az már nagyon régi), de utána ez következik nálam. 7/10

2019.04.20 petraszab

Annyira jó volt annyi év után ismét az őshüllők között lenni. Tényleg olyan érzése van/volt az embernek, mintha ő is ott lenne a szuper parkban.

2019.07.27 kevelin

alapvetően nem nagyon szeretem a dinós filmeket, köztük a jurassic parkot sem bármennyire is zseniális alkotások sokak szerint. de ez a rész (persze chris pratt is kellett hozzá) nekem nagyon bejött. még az is lehet hogy megnézem a többit is bár ezek után a megoldások után valoszinüleg az már kevés lesz

2015.10.08 TribeBubu

Az egész film eléggé rendben volna (persze közel sem annyira, mint az első két rész,) de sajnos a csúcsjelenetet olyan szinten elszúrták, hogy az elférne egy Asylum által gyártott Óriáscápa vs. Óriáskrokodil vs. Óriászombi vs. Óriástörpe filmben. Saj... Több

2015.06.21 Syracuse

Ugyan nem tökéletes, és az eredetihez nem ér fel, nekem azt mutatta, amit vártam. Néhány bugyuta és giccses jelenet ellenére abszolút szerethető. Megfelelően tiszteleg a '93-as film és Richard Attenborough felé is, ami számomra ebben a jelenetben teljesedett ki, a hideg ráz tőle huszadjára is: https://youtu.be/kKRavSh25uo

2020.09.28 belavagyok

Más lett sajnos hangulatában mint az eredeti filmek. Ez sem volt rossz, de az első három az igazi. A látvány remek, meg az új dino is.

2018.04.11 Annuska

Ezt a részt is jól összerakták a készítők. Nagyon látványos volt végig pörögtek az események. Volt benne egy kis szerelmi szál, az sem volt túl tolakodó.