Jurassic World

Jurassic World

2016.02.09 Rayman102

Mielőtt láttam volna hallottam olyanokat, hogy ez már nem olyan mint a régiek, de ennek ellenére én nagyon vártam. Nem csalódtam, szerintem nagyon jó lett. Szívesen néznék folytatást bár a story mindig ugyan az és nem hiszem hogy lesz új rész, de kíváncsian várom. Én örülnék ha lenne még ilyen film.

2015.06.19 Lord British

Véleményem szerint kiváló popcorn-mozi kerekedett ebből a filmből, a nosztalgiafaktor erőteljesen jelen van, mégis egyedi és különleges. Jó érzés látni hogy mekkora tisztelettel adóztak a nagy előd előtt (Hammond-szobor, T-Rex csontváz, póló, stb.). ... Több

2015.06.14 smith

Jó lett, tetszett. Nagyon látványos, és hozza a Jurassic filmek hangulatát. Egyedül azt nem értem miért nem tudnak/akarnak kicsit csavarosabb történetet kitalálni. Mindegyik részben gyerekek kerülnek bajba, aztán elszabadul a legnagyobb dínó , majd a végén a főszereplők megmenekülnek.

2016.09.27 Zoe091

Durva lenne, ha létezne egy ilyen dinó park. Egyszer meg lehetett nézni, másodjára már nem tenném, mert elég hülyeség. Látványos és izgalmas, csak maga a története butaság.

2015.11.02 sztankobazsi

Nekem nagyon tetszett, ahogy a velociraptor és a t-rex összefog és együtt vette fel a harcot a hibrid dinoszaurusz ellen. A dinoszauruszok nagyon jól meg voltak csinálva, tetszett úgy ahogy volt. Méltó folytatás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.06.11 fancsi094

A 3. rész istenkáromlása után ez ha kicsit komolytalanul is, de hozza az eredeti színvonalát. Piros pont a rengeteg főhajtásért, és mert a Guardians of the Galaxy-s Chris Pratt és e között a Chris Pratt között ég és föld a különbség.

2015.08.09 fagitta

Hasonló filmnek körében kiemelkedően jó. Nyilván néhány giccses és eltúlzott elem ebben is jelen van, mivel a valóságtól igencsak elrugaszkodik. Látványos, élvezetes.

2015.06.16 ElfRider

Túl keveset mutatták szerintem a nagy dínót. Hiába régebbiek az előző részek, sokkal félelmetesebb volt, mint a mostani számítógépes időkben. Pl az első részben a konyhai jelenet. De azért jó volt nosztalgiázni.

2016.03.09 tamas84

Szerintem kimondottan szórakoztató és élvezetes film lett, kellemes nosztalgia, de mégis valami új. Nem mondom, hogy korszakalkotó film lesz belőle, nem úgy, mint az eredetiből, de egy alkalomra tökéletesen megfelel, ha egy pörgős filmet akarsz látni, brutális látvánnyal.

2017.05.03 Wolowitz

Kissé aggódtam, hogy a túl nagy elvárások miatt meg se közelíti elődeit ez a film. De nem ez történt itt kaptunk egy elég szuper filmet tele minden jóval. Nagyon szépen lettek megkreálva a dinoszauruszok és még emellé pár poént is sikerült betolni ami hatásos lett számomra.

2017.03.24 georgri

Valamennyi Jurassic Park filmet megnéztem már és egytől egyig szeretem őket, hiszen gyerekkoromban igen markáns szerepet töltött be az első rész. Izgalmas, akciódús.

2015.11.22 somi

Ugyan nem tökéletes, és az eredetihez nem ér fel, nekem azt mutatta, amit vártam. Néhány bugyuta és giccses jelenet ellenére abszolút szerethető. Megfelelően tiszteleg a '93-as film és Richard Attenborough felé is, ami számomra ebben a jelenetben teljesedett ki, a hideg ráz tőle huszadjára is: https://youtu.be/kKRavSh25uo

2017.03.01 Zenta

A Jurassic World egy igazán látványos film, ami maximálisan megfelel egy esti szórakozásnak. Maga a történet felejthető, de a látvány miatt érdemes megnézni.

2016.08.24 Emma109

Picit gyerekfilmre sikerült, pedig az alkotók arra nem gondoltak, hogy a 20 évvel ezelőtti gyerekek már felnőttek.