90% 1988 szavazat

Kapj el, ha tudsz

Catch Me If You Can

2015.02.02 lmarci

Zseniális film, zseniális szereposztás, nem is kell túlragozni. Játszik az emberrel, elhiszed, szinte ott vagy a sztoriban...

2015.02.25 adelheid

Jó film, kiváló színészekkel. Nagyon érdekes, hogyan jár túl mindenki eszén a főszereplő, mindig megnézem, ha adják a tvben.

2015.02.15 reat

Izgalmas, fordulatos és vicces. Leonardo DiCaprio ebben is nagyot alakít. Érdekes a történet, egy percig sem unatkoztam rajta.

2015.02.05 quentin

Egyszer néztem végig, de eléggé untam. Tom eléggé vérszegény detektív, Leonardo ilyen kölyökképpel inkább maradjon a Gilbert Grape típusú filmeknél, ott zseniális volt, de ezt a szerepet inkább ma kéne eljátszania. Szerintem ehhez a történethez sokkal jobban illene az animációs műfaj valamilyen űrcowboyos stílusban.

2015.02.28 norbikess

Az egyik kedvenc filmem! Leo kiváló a szerepben és Hanks is nagyon jól hozza a kissé ügyetlen nyomozót. A kettejük macska-egér harca nagyon jól van tálalva az egész filmen keresztül, és a kettejük viszonyának alakulása is nagyon tetszett.

2015.02.08 Bergen

remek Spielberg film, nagyon szép színészi játékokkal és remek történettel. én személy szerint nagyon szeretem. és rengeteg eredeti és jó ötlet van benne.

2018.07.21 Labodix

Ez a film segített túlélni, és megérteni a szüleim válását. Sokkal többet ad, mint egy átlagos film!

2017.02.19 Tysoon87

Egy igazi sikerfilm amit mindenkinek látni kell Nekem nagyon tetszik mindkettő színész alakítása

2016.02.27 Dooo

Úgy hallottam, ezt a filmet először Jonny Deppnek ajánlották fel, hát kíváncsi lennék neki hogy áll ez a szerep, biztos nagyon jó lenne ő is, amúgy rendben van ez a film eléggé :)

2016.10.17 27kada

Két leghatásosabb filmszereplővel az élen,egy nagyon jó választás volt

2016.02.13 Farky

Az egyik kedvenc filmem, amit bármikor újra tudnék nézni. Tom Hanks és Leo is nagyszerű alakítást nyújt benne, a történet pedig végig leköti az ember figyelmét.

2015.02.08 radnotirita

Imádom a filmet! Hatalmas alakítás! DiCaprio és Hanks kiváló teljesítményt nyújtanak, a sztori csavaros, egy pillanatra nem ül le.

2015.09.21 pilla921216

Nagyszerű film,egyik régi nagy kedvencem! És akárhányszor meg tudom nézni újra, és mindig 10/10

2015.08.04 ollókéz

Profi rablóból lesz a legjobb pandúr. Minden jó, ha vége jó típusú kedves történet, nagyon amerikai módon. Leonardo nagyon kölyökképű, hiteltelenül alakítja a profi szélhámost. Tom Hanks háttértörténete nagyon szegényes, alig ismerjük, pedig belefér... Több