90% 1988 szavazat

Kapj el, ha tudsz

Catch Me If You Can

2016.02.24 Telezsu

Önmagában már a színészek választása is garncia a sikerre és nem kellett csalódnom a filmben. Akár többször is nézhető, szórakoztató és nagyon izgalmas film!

2015.12.17 fazsuzso

Tökéletes lett a film, a két főszereplő er garanciát ad. Nem láttam még őket együtt játszani előtte. Nagyon tetszett összehangolt, kiváló színészi játékuk.

2016.12.06 Szőr SzereLő

Egy nagyon jól sikerült film, amit kicsit túlzottan hosszúnak vélek, de nem mondanám unalmasnak egy percig sem. A két színészzseni hozza a tőle elvártat, nem csalódunk bennük sem a történetben.

2018.03.19 silverkesh

Nagyon nagy film, mindkét színész jó alakítása teszi ilyen feledhetetlenné a kis csekkhamisítót. :)

2016.01.05 [email protected]

Színvonalas és profi színészi alakítás és rendezés. Bármikor újra tudnám nézni. Magával ragadó pörgős és cselekményes izgalmas film. A kategória kedvelőinek mindenképpen kötelező.

2016.02.19 The queen

A szereposztás tökéletes, főleg Tom Hanks alakítása tetszett nagyon. Szóval szerintem nem rossz film. Bár talán egy kicsit túl hosszúra sikeredett, mintha a felétől nemcsak a főhős, a készítők lelkesedése is kifújt volna.

2016.02.09 Krisztian

Remélem még fogjuk látni őket egy filmben, mert a kor két egyik legjobbja most a színészvilágban. Leonardo megint csak Oscart érdemelt volna ezután. Zseniális alkotás.

2015.03.31 th13f89

El votl Leo első filmje, amiben kedveltem, bár korábban sem volt vele bajom. A film zseniális, imádom azokat a filmeket, ahol a szereplő felépíti a semmiből a tudását, ahol látjuk az ötleteit, a megvalósítást, és itt is nagyon jó az egész, persze a t... Több

2018.02.03 evlin16

Sokszor láttam már ezt a filmet, de egyszerűen megunhatatlan. DiCaprio és Hanks páros macska égér játéka teszi az egészet fenomenálissá. Az meg, hogy igaz történet alapján készült csak hab a tortán.

2018.08.19 buzsikturner

DiCaprio nem tartozik a kedvenceim közé, de ez a film egyike azoknak, amit nagyon szeretek tőle.

2019.07.29 Bee97

Megnéztem. 3 nap egymás után. Ha valami, hát ez a történet aztán igazán ki van találva. A mi fiatal Leo-nk hozta a formáját. Hazudozott, lopott, csalt. :D Engem teljesen és totálisan le tudott kötni ez a film, a szövegek benne, és az állandó cselek amiket beleraktak. Mindenkinek csak és kizárólag ajánlani tudom!

Imádom film...

2015.03.31 trueblood

Egyedi, a korra jellemző hangulat, kiszámíthatatlan fordulatok, izgalmas kivitelezés, rendkívül tapasztalt, elismert színészek. Nem kell egy filmhez több, de kevesebb sem. Az első perctől az utolsóig kiváló alkotás.

2015.03.25 timeamarton93

Eltekintve azoktól a rossz mellékszerepektől, amik talán az egyetlen gyenge pontjai a filmnek, ez egy remek alkotás. Már csak a kreativitás miatt is megéri megnézni, illetve az atmoszféra az, ami magával ragadó.