90% 1987 szavazat

Kapj el, ha tudsz

Catch Me If You Can

2015.06.30 BuBu

Izgalmas, lehengerlő életrajzi alkotás, ami szerintem nagyon jól pörög. A két főszereplő alakítása, egyszerűen zseniális, bár nem is vártam volna mást se Tom Hanks-től, se Leonardo DiCaprio-tól!

2017.02.20 tilino

Nagyon bírtam benne Leonardo Dicaprio szélhámosan laza mégis nagyon szerethető karakterét . kellemes könnyed film aranyos jelenetekkel és jó fordulatokkal. Christopher Walken nagyon jól játszotta az apa szerepét. Nagyszerű színész.

2017.01.20 Katkatt

Az egyik legjobb a témájában, nagyon fain a története, Elképesztő az egész. Dicaprio tündököl a szerepben.

2015.06.11 veszi.peter

Abignale életét mutatja be a film. Zseniálisan. A két főszereplő játéka pedig fenomenális, ahogy üldözik egymást, játszik az egyik a másikkal. Tom Hanks akkoriban a legjobb színész volt, míg a mostani kor legjobb színésze épp DiCaprio.

2015.04.19 KeriPeti

Tom Hanks és Leonardo DiCaprio intelligens párharca ez a film, ahol a macska-egér játék kezdetét veszi. A film igaz történet, Abagnale-ről, aki valóban minden kiskaput megtalált, majd végül átállt és segítette a hatóságokat, hogyan küszöböljék ki a b... Több

2017.02.23 jozsagabri

Nagyon jópofa film, Christopher Walken és DiCaprio alakítása példátlan. Tetszett a film felépítése,a történet ötletes, jók a főhős megnyilvánulásai, beszólásai és nagyon vicces a csajozós stílusa.

2015.06.29 Mócii

Imádom ezt a filmet! Nagyon jó a történet, izgalmas, pörgős és fordulatos! A színészek játéka szerintem zseniális! Szerintem kiváló film, akárhányszor nézem mindig leköti a figyelmem!

2015.06.16 AESB

Lehengerlő történet, izgalmas és vicces film. Nekem nagyon tetszett végig fenntudja tartani az izgalmat. Leonardo DiCaprio alakítása zseniális, de a többi színészre se lehet panaszkodni!

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Aktuális problémát felvető izgalmas film, inkább dráma kategória. Profik a színészek, érdekes a történet és magával ragadó, egy perce sem volt unalmas.

2015.11.23 Beniko

Egyértelműen többször nézhető csúcsmozi. Elképesztő, hogy mindez meg is történt. Izgalmas, pörgős film. Könyörgöm, végre adjon már valaki egy Oscart Leonardo DiCaprionak!

2015.10.15 Siriusalias

Rendező: Steven Spielberg Főszereplők: Leonardo DiCaprio, Tom Hank. Ha többet nem írnék már akkor is ajánlanám megnézni, de egy olyan zseniális történetről szól hogy képtelenség hogy ne tartsa fent az ember figyelmét. Nagyon jó filmnek tartom de azér... Több

2015.10.27 Faarkaas

Nagyon tetszett DiCapriotól ez a film, mert annyira rá szabták ezt a szerepet, rendkívül hitelesen alakít benne. A film ötletes és egy percig sem unalmas.

2019.05.16 Nagy Zsolt

Ez ám a szélhámosság!

Különösen jó film, és még igaz történeten alapul!

2016.02.07 pqrs

Szuper, fordulatos film, ami garantált szórakozást nyújt az elejétől a végéig. DiCaprio és Hanks párosa nagyon el van találva, ahogyan a hangulat is nagyon megfogó.