Kémek a szomszédban

Keeping Up with the Joneses

2023.12.30 Sandor

Borzasztó bugyuta

De az ember néha ilyenre van hangolva. Azért van valami bája az egésznek.

2017.08.17 mamiéstöti2

Az egyik legjobb vígjáték, amit mostanában láttam. A szereposztás is jól sikeredet, és azt a fajta humort képviseli, ami az én személyes kedvencem.

2019.04.09 indingo

Szórakoztató és jó ötletek vannak benne, és persze nem is egy csavar, csakhogy ne tudjunk mindent előre.

2018.07.16 HercegPeter

A négy főszerepben négy sztár. Már ez is elég lehet, hogy eladja magát a film. Viszont nem csak ez az egy erénye van. Jó humorú, egyszerű történetű vígjáték, kis akcióbombákkal megfűszerezve. Most látom először Zach Galifianakist mióta lefogyott. Nag... Több

2017.07.18 Orosz István

Nem a legjobb film amit láttam, de viszont nem is volt rossz. Vicces volt, meg volt benne a kémes feeling szóval szerintem megéri megnézni. Én rávettem magam mert szeretem Zach Garifilnekis filmjeit.

2019.08.01 Ms. Akárki

Isla Fisher miatt néztem csak meg de nekem ez már túl debil humorú vígjáték. A színészgárda remek de sajnos nagyon kiszámítható és ez által unalmas is az egész. Kár érte, mert az előzetesek alapján már nagyon vártam.

2017.01.08 MMcFly2015

Egy pár jó meg mozdulás van a filmben amin tudtam nevetni, de édes kevés. Még a történet sem lenne nagyon rossz, mert nem untam. Csak a film egy síkon mozog, amiből nem zökken ki... Így megértem, ha negatív kritikával bombázzák. Zach Galifianakis és ... Több

2017.01.11 hsanya182

Kellemes kis esti kikapcsolódás, jó akció-vígjáték. Szórakoztató, van benne pár ütősebb poén. A sztori alapja hogy új szomszédok költöznek a házba, mindenki várja már az érkezésüket de majd kezdenek furcsák lenni a város lakóinak, milyen tökéletes pár...

2018.03.31 Zsceeeka

Szerény véleményem szerint ez a film nézhetetlen, több részletben próbáltam lenyomni a torkomon ( nem is értem, hogy miért), de szenvedés volt minden perce. Fantáziátlan, átlagos, irritáló.

2017.10.03 Gábor Rózsa

Jó poénok vannak benne, de a történet ahhoz képest, hogy mennyi mindent tartogathatott volna, mégsem próbál a fotelhez szögezni. Döcög.. döcög.. röhög.. de nem próbál zseniális lenni.

2017.07.18 T.Andras

Egy laza kis kikapcsolódásnak simán megteszi a film, könnyed kis egyszer nézhető vígjáték. Jókat nevettem rajta, de azért nem egy eget rengető film. A szereplők igen szerethetőek benne.

2017.08.28 ocskol

Teljesen átlagos, egyszer nézhető vígjáték, ami nagyon kiszámítható, de nincs ezzel semmi baj. Néha ilyen is kell. Szóval ha nincs jobb ötletünk az estére, akkor meg lehet nézni.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Jó színészek, jó szerepek. Nagyon jó kis film.