Családi kiruccanás

Zoe Margaret Colletti
Van Crosby
Van Crosby
Mark Wahlberg

A film egy külvárosi apuka történetét meséli el, akinek menekülnie kell a családjával, amikor a múltja utoléri.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: David Coggeshall
Premier: 2023.12.14. | Apple TV+ (2023.12.15.)

2024.03.11 Fikatours_blogger

Gratulálok a forgatókönyvírónak. Ebben a történetben nemcsak hogy nincs felesleges jelenet, de még egy felesleges mondat sem. A történet feszes, fordulatos, és aki azt írta, hogy faék egyszerű, üzenem, hogy próbáljon meg egyszer egy ilyet írni. Rá fog jönni, mennyire nem könnyű.

2023.12.18 Eastern79

Burkolt erőszak reklám

Simon Cellan Jones rendezése egy pörgős és tényleg vicces akciókomédia is lehetne, ha nem éreztem volna azt, hogy tulajdonképpen egy szépen becsomagolt erőszakreklám, aminek az volna burkoltan a mondanivalója, hogy nyugodtan nyírj ki bárkit, akár a fiadat vagy a nagyapádat is, mert hát a világ már csak ilyen. Mark Wahlberg és Michelle Monaghan közt egyébként van kémia, jó párost alkotnak, csakúgy, mint a két főgonoszt alakító Maggie Q és Ciarán Hinds. A poénok tényleg jók, látványos, izgalmas, de kissé ügyetlenül leplezi, hogy tulajdonképpen éppen arról szól, ami ellen annyira tüntetni akar.

2023.12.15 Lóri Ádámcsik

Átlagos

Semmi maradandó vagy különleges nincs benne. Egy esti töltelékfilmnek elalváshoz elmegy.

2023.12.19 aliasteáscsésze

Nem ez Wahlberg hagyatéka.

Szerencsére. Erőltetett „vígjáték”. Egyszer megnéztem, többször nem fogom.

2024.02.06 Török389133

Egyszer meg lehet nézni, és lehet rajta néhányat nevetni, de sokszor unalmas, a történet faék egyszerűségű, az akciójelenetek gyengék.

Valami Amerika
Hol nézheted: RTL+