Keleti nyugalom - Marigold Hotel

Keleti nyugalom - Marigold Hotel

The Best Exotic Marigold Hotel
Ercsi

Judi Dench

Hét nyugdíjas brit különböző okokból válaszol egy online hirdetésre, és az indiai Jaipurba utazik. Egy lepukkant szállodában megismerkednek a hely fiatal és optimista vendéglátójával. Az éppen megözvegyült Evelyn Greenslade (Dame Judi Dench) olcsó élményre vágyik, Graham Dashwood (Tom Wilkinson)… Több

Forgatókönyvíró: Ol Parker
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Egyesült Arab Emírségek
Premier (HU): 2012.05.03. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.28 Ergit

Jó film különféle emberekkel, élethelyzetekkel, nagyon jó színészekkel.

2016.10.10 Dorkateo

Azt hiszem ez korosztályhoz kötött film, mármint idősebb korosztályhoz. Húszévesen én is untam volna.

2017.11.22 diumiu

Az egyik kedvenc filmem, nagyon szeretem a témáját, a hangulatát, a színészeket, a zenéket a film világát. Ajánlom mindenkinek, aki kikapcsolódásra vágyik, de mégis olyan filmre vágyik aminek van mondanivalója.

2017.01.15 hsanya182

Érett, bölcselkedő, spirituális, tanulságos beszélgetések vannak benne. Aranyos kis vígjáték az elengedésről és az élet változatosságáról időskorúak előadásában. Egyszer megéri megnézni, aki valami tanulságos könnyed vígjátékot szeretne.

2015.05.27 VenuszProjekt

Igazán kellemes film. A sztoriban semmi bonyolult nincs, csupán egyszerű indiai emberek próbálkozása egy kisebb angol vendégsereg közreműködésével. Nem egy világot megváltó film, de mégsem megszokott, valószínűleg ez teszi különlegessé. A filmet indi... Több

A filmben öt Bafta győztes szerepel: Judi Dench, Bill Nighy, Maggie Smith, Tom Wilkinson és Dev Patel és egy Bafta jelölt: Ronald Pickup.Szerző: diumiu

A filmben két Oscar-díjas színész játszik: Judi Dench és Maggie Smith valamint két Oscar-díj jelölt kapott szerepet: Tom Wilkinson és Dev Patel.Szerző: diumiu

Tom Wilkinson a filmben Graham Dashwood-ot alakítja, de az Érzelem és értelem című filmben már alakított egy karaktert szintén Mr. Dashwood-ot.Szerző: diumiu

Jean, Deborah Moggach: Tulipánláz című regényét olvassa a filmben, amelyet 2017-ben megfilmesítettek.Szerző: diumiu

A narancsvidék
2003