Kémes hármas

This Means War

2024.01.30 Ари Шандор

Jóindulattal 3...

...mindegyik színész kap egyet. Ebbe a filmbe valahogy sikerült 3 nem túl tehetséges színészt betenni főszerepbe. Mondjuk annyiból jó, hogy nem játsszák le egymást... Tom Hardy még csak-csak, de a másik bájgúnárt eddig nem is láttam más filmben. Borzalmas. A sztori menti meg a filmet, mert az legalább humoros... kicsit... Reese Witherspoont láttam már jó szerepben. De neki az aranyos szerep jobban áll, mint a bombanő szerepe... mert annyira nem mutatós darab... inkább különleges... Háttérzajnak elmegy... Részemről egyszer nézős.

Vígjátéknak nem elég vicces,akciófilmnek nem elég pörgős,és izgalmas,marad a krimi besorolás,tv-film minőségben.Ennek elmegy,de semmi extra,Tom Hardy itt sem kap Oscart!És én is csak egy gyenge két csillagra értékelem.

2017.04.15 indingo

Nekem nagyon tetszett a film, furcsa volt a szerelmi háromszög egy kémes történetbe illesztve. Volt benne akció és humor. A szereposztás is csak dob a filmen.

2017.09.13 Deku

Ez a kategória volt talán az amit főként kedvencemnek mondhatok. Ezen belül is maradandót alkotott ez a film. Semmi se mutatja ezt jobban, mint hogy a film kiváló helyen szerepel. Eszméletlen.

2017.07.23 Orosz István

Szerintem jó kis vígjáték volt, sőt a végw is nagyon tetszett, nem azeretem az ilyen romantikus vígjátékokat de ebben bőven volt fantázi, tetszett már maga az alap sztori is.

2023.09.15 Harper

Vicces, látványos, szórakoztató akcióvígjáték

Az egyik legszórakoztatóbb filmes műfaj szerintem az akcióvígjáték, mert egyszerre nyújt pörgős izgalmakat és humort. A Kémes hármas tipikus akcióvígjáték három nagyon jó színésszel a főszerepben, ők: Tom Hardy, Chris Pine és Reese Witherspoon. Hardy és Pine CIA-ügynököket alakítanak, akik barátok, Reese Witherspoon pedig az a lány, akit mindketten nagyon szeretnének meghódítani. Amint megismerik a nőt, megkezdődik a versengés és rivalizálás közöttük, mely rengeteg vicces helyzetet szül. De sok akciójelenet is fokozza a hangulatot: autós üldözésekkel, lövöldözésekkel és bunyókkal. Mindvégig nem tudjuk, hogy Lauren (Reese Witherspoon) kit választ majd végül. A film legjobbja nálam Tom Hardy, akinek a legütősebb jeleneteket köszönhetjük. A Kémes hármas nem az évszázad filmje, és Oscarokat sem kapott, de annak idején, 2012-ben a legjobb mozik között volt nálam, és így annyi év után újranézve sem vesztett szórakoztató értékéből. Értékelésem erős 75-80%, elsősorban Hardy miatt és a poénokért. Mindenkinek ajánlom.

2020.04.20 dailyfilmsan

Romantikus vígjátékok mindig voltak és lesznek is de jót nehéz csinálni és nem minden színésznek állnak jól ezek a szerepek. Hát ez pont igaz Tom Hardy-ra. Már az nagyon furcsa volt hogy a filmben rendesen beszélt. Ettől eltekintve egy átlagos egyszer nézhetős film. Semmi komoly.

2023.12.17 Ahoj poplacsek

5/10 – Hármas krémes

Csuda izgi romantikus akcióvígjáték, melyben látható a szexuálisan vonzó és pont csak egy kicsit identitászavaros Lauren, akit Reese Witherspoon alakít, valamint a két lehengerlő szuper férfi, Tom Hardy és Chris Pine személyében. A szuper férfiak élete csupa izgalom, de mindez eltörpül amellett, hogy mindketten rágerjednek Laurenre. Izgalom, humor, kacagás, akció, csihi-puhi, romantika váltogatja és követi egymást, el-ké-pesz-tő fordulatokkal, aminek során már szinte megsérül az örök férfibarátság, de szerencsére végül mégse. Az ember azt hinné, ezt már nincs hová fokozni, de mégis, hiszen ennyire erőteljes kékszemkiemelő filtert nem sok másik filmben lehet látni, mint itt végig. Pattintsátok ki a popcornt, aztán kitartást a nézéshez :). Én már túl vagyok rajta, ezt már nem lehet visszacsinálni, és ha nekem ment, nektek is sikerülni fog!

2023.02.27 Erik Csok

Nekem tetszett, a Mr. és Mrs. Smith című filmre emlékeztetett. Kellemes kikapcsolódást nyújtott, volt benne akció, humor, a színészek jók voltak, és egynek elment. Nem kell tőle sokat várni, de amire kitalálták, a szórakoztatásra, azt el is érte nálam, úgyhogy szerintem jó kis film lett.

2016.01.22 szaka123

A fő érv, Tom Hardy, hogy megnéztem a filmet. Utólag már Ő is azt nyilatkozta, hogy rossz választás volt elvállalni a szerepet. Pedig itt már túl volt egy-két jó filmen! Hölgyeknek érdekes lehet, a két főszereplő miatt...! :) A sztori egyébként sok h... Több

2017.07.11 Szilonka

A beépítettügynökös romantikus film, helyenként egészen vicces jelenetekkel. Reese az egyik legcsinosabb és legjobb izlésű színésznő. Aki még nem látta pótolja.

2017.11.18 Bazzzsi

Egy nagyon különös környezetbe ültetett romantikus film, tök jó lett a humora. Imádtam a két pali viszályát, mindent bele adtak a készítők. Remek kis limonádé.

2018.11.17 VvV

Humoros és könnyed romantikus film, nincs túltolva a dolog, de ezzel a kémes dologgal különleges miliőt teremtettek neki.

2017.07.26 Lonka

Látszott, hogy élvezték a színészek ez a hármas felállást. Igazi romantikus akciófilm volt, helyenként meglepően humoros köntösben. Imádtam a két csávó viaskodást.