Könnyű nőcske

Easy A.

2023.02.03 Filmbarát73

Szokásos sablonos tinifilm. Van egy-két jó alakítási szösszenet. Talán a zenei betétek javítanak valamelyest a filmen. Egyszer érdemes megnézni. :)

2017.10.25 indingo

Eléggé közhelyes film, és az amerikai tinifilmek 90%-ban ugyanezek a fő témák. Emma Stone sem nyújt valami nagy alakítást a filmben. A srác karaktere volt a legértelmesebb

2018.03.01 ArpiHajdu és Réci

Jóféle tinivígjáték

Hát igen…már ebből a filmből is látszódik, hogy Emma Stone mennyire fantasztikus. Mert van itt megannyi mellékszereplő, van Amanda Bynes, mint túlbuzgó vallásos hisztigép, Lisa Kudrow, mint a tinifiúk megrontója, na meg Thomas Haden Church, mint a jó... Teljes kritika

2017.08.16 Deku

Ez a film nem csak a címében hanem műfaját tekintve is tényleg könnyed film. Nagyon egyszerű a történet ami itt inkább előny semmint hátrány. Egyszer nézhetően jó.

2018.10.13 dailyfilmsan

Emma Stone valami hihetetlen jó ebben a filmben. Csak miatta is érdemes megnézni, de a film is elég jó. Szórakoztató, poénos és szellemes. A szereplői pedig jól alakítanak. Nem találtam benne hibát.

2019.05.18 Ms. Akárki

Elég jó kis lázadós tinifilm rengeteg ütős poénnal és jelenettel. Kiváló színészek és zenék egyvelege a film. Emma Stone talán eddigi legjobb filme. És persze a kötelező szerelmi szál is megtalálható mint mindegyik tinivígjátékba, de itt még ezt is nagyon jól és nem szemetbántóan bután oldották meg.

2020.09.19 VvV

Sose gondoltam volna, hogy Emma Stone egyszer Oscart kap. Bár, hogy megérdemelte-e az más kérdés. A Könnyű nőcske egy egyszerű darab, nincs túl bonyolítva a története, kicsit kiszámítható.

2018.01.31 diumiu

Ettől a filmtől nem kell sokat várni, akkor szuper jó kikapcsolódás. Ehhez hozzá társul Emma Stone - szerintem szokásos - szuper jó alakítása. A film néhányszor újra nézhető.

2016.10.17 lolita13

ez egy könnyű tini film amit ugyanúgy nézhetik a felnőttek mint a tinik. Humoros sztori, és tanulságos történet.

2020.02.11 Bizsu82

Sablonos középszerű film. Újdonságot nem adott. Egyszer nézhető egyszerű vígjáték kissé elcsépelt humorral. Átlagos alakítás mind a sztorit mind a színészi alakítást tekintve.

2018.11.04 Csillagpor

Meglepően jó vígjáték volt. Nem hittem volna hogy ennyire vicces és teljesen élvezhető lesz. Bár a vége elég csöpögősre sikerült de ettől függetlenül nagyon jó volt.

2015.02.01 Curacao86

Ez egy alap tini-vígjáték, és nem a szokásos nyálas fajtából, minőségi szórakozás, humor, sztori felnőtteknek és tiniknek is (a maga műfaján belül persze).

2017.09.27 SzFa

Nagyon szeretem, ha a Tv-ben adják nem tudok elkapcsolni. Igazán élvezetes tini vígjáték. Nagyon jó benne a poénok, a színészi alakítás és a történet sem teljesen megszokott.

2020.11.08 belavagyok

A film története kicsit kiszámítható, de a hibái ellenére kedvelhető, aranyos a sztori. Meglepően jó karakterek vannak benne.