Könnyű nőcske

Easy A.

2019.03.18 Eniq

Imádom ezt a filmet, Emma Stone egyszerűen vicces és zseniális benne, már ennél a filmnél bizonyította, hogy remek színésznő. A film sztorija is nagyon jó és igazán tanulságos, tetszik a mondanivalója.

2017.12.30 authorgirlll

Közhelyes film ami ki is mondja magáról, hogy az ezért lesz olyan jó. Néha egy lánynak ki kell mondania amit akar hogy megszerezze mert a pasik sajnos nem mindig tudják.

2015.05.09 hejnekem

Erős, szellemes filmnek tartom, Emma Stone-t meg csak szeretni lehet. Erős üzenete van a filmnek, egyfajta társadalomkritika is megjelenik benne. Ha szereted a pocketfull of sunshine című számot és ha nem vagy túl érzékeny arra, hogy kifigurázzák a fundamentalista katolikusokat akkor ajánlom megtekintésre.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Sok nőt könnyen gerincre lehet fektetni! Jól mutatja a mai tizenévesek fejében lejátszódó gondolatot! Persze kivételek vannak és lesznek!

2016.04.14 Leoni

Ha azt félretesszük, hogy miért lenne nagy szám, n ha valaki 17 éves kora körül szexelne, akkor jó szórakozást nyújt a film, de ehhez azért az is kell, hogy alapvetően bírd Emma Stone-t.

2015.05.12 adibandii

Szerintem ilyen a való életben is van.A PLETYKA.Ebből kezdődött minden és an való világban is.Emma Stone nagyon jol felvázolta ezt,és nem csak szórakoztató de számomra tanulságos is a film ilyen téren.

2015.08.21 Dracule

Szórakoztató film, vicces karakterek, remek tálalással, jól megírt forgatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. örök kedvencem, egyszerűen nagyszerű. Kihagyhatatlan.

2017.07.04 gerda

Tipikus tiniknek való vígjáték jól lehet rajta szórakozni, kicsit különlegesebb az előadásmódja a többi filmhez képest és a történet és különleges de jó.

2015.06.29 Buborék

Nem a legjobb ez a film, nekem nem igazán jött be. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. Emma Stone-ban csalódnom kellett, ez nem jött össze neki.

2015.06.04 era93

Igazából egész jó kis filmnek tartom. Tetszett főleg mert ügyesen bemutatja azt ami a való életben is sokszor megesik. Első sorban a pletykák terjedése pont így zajlik és egyik apróbb hazugságból könnyen eljuthatunk akármeddig is. Szóval nagyon szórakoztató volt, kellemes poénokkal.

2015.11.11 gihera81

A történetet körbelengi Hawthorne A skarlát betű című története, de nem annak szolgai másolása a cselekmény, valamint a másik fontos utalás a nyolcvanas évek tinifilmjeire történik, amelyek közül sokra jóval szívesebben gondol vissza az ember, mint a... Több

2016.03.09 Vibozsofi

Ez a film olyan volt, mint a címe. Könnyed, laza és nincs túl sok mondanivalója. Vidám, vicces, kikapcsolja az agyat és nem kell túlságosan odafigyelni rá. ha ilyenre vágysz, ne hagyd ki...!

2015.02.16 pilla92

Nagyon tetszett . Emma Stone alakítása pedig figyelemreméltó volt. Jó tanulság a filmből , hogy nem szabad a pletykákra hallgatni;)

2017.10.13 Bogii

Egy tanulságos de nagyon szórakoztató tinivígjáték. Inkább talán kamaszoknak ajánlanám, de a felnőttek is jót szórakozhatnak rajta.