Könnyű nőcske

Easy A.

2016.07.15 justynaw

Szerettem ezt a filmet, mert kedves és aranyos alkotás, ami nagyon visszafogott módon beszél a kamaszok problémáiról, a lényeg mégis átjön. Bár a film a fiatalabb korosztályt célozza meg, attól még egy kicsit idősebb korban is értékelhető lehet, ha nem ragadunk le a sztori szó szerinti értelmezésénél.

2015.02.15 reat

Nagyon szeretem! Imádom Emma Stone játékát. Vicces és romantikus a film. Jók a szereplők és a története is érdekes.

2015.01.27 Cintii9913

Nagyon tetszetős film :D Tükrözi a pletykálás hátrányait, azokról az emberekről, akik mindent elhisznek amit csak hallanak..

2015.04.03 picibaba

Imádom az ilyen filmeket, ez pedig egyik kedvencem lett! Nagyon jó! Emma Stone nagyon tehetséges színésznő, és ez a vígjáték kimondottan jól állt neki:D

2015.03.30 dorahuse

Emma Stone stílusa mindig nyerő :D Könnyed, vicces kis vígjáték, ami kikapcsol :) a webkamerás megoldás a végén nagyon jó ötlet :)

2015.05.24 DarkLion

Könnyed kis vígjáték a középiskolai pokolról, ahol végül szintén kiderül, hogy minden jó, ha a vége jó. Nagy megfejtéseket, hatalmas jellemfejlődéseket és az élet értelmére ne várjuk belőle a választ, és ha idegesítenek a fejlett világban élő kamaszo... Több

2017.08.20 petra013

Talán ez az egyetlen film amit bármennyiszer meg tudok nézni anélkül hogy megunnám. Volt egy olyan időszak amikor mindenhonnan ez folyt, és akkor kattantam rá igazán. Szórakoztató, mindenkinek ajánlom.

2014.10.12 JamesBont

Bírom Emma Stone-t, bár nem ez a legmaradandóbb szerepe, mégis nagyon kellemes jelenség volt a filmvásznon, nem véletlen, hogy azóta komolyabb és nagyobb szerepekkel is megtalálták. Nagyon jól hozta a rá bízott karaktert, amit simán el tudott volna v... Több

2018.01.08 Film Mánia

Helyes kis film. Mondjuk engem nem nagyon ragadott meg. Meg most Emma Stone sem alakított olyan nagyot mint szokott. Én már nagyon vártam ezt a filmet egy picit töbet vártam volna tőle. :(