Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2017.09.28 Bibabac

Gyerekként alig bírtam kivárni, hogy végre megnézhessem a moziban ezt a filmet, és miután ez megtörtént, hetekig/hónapokig kung fut "gyakoroltam" a szobámban. Nagy hatással volt rám, szerintem mindenkinek érdemes megnéznie. Po esetlensége nagyon aranyos, szerethető, a történet pedig izgalmas.

2016.07.28 Homer

Hát sajnos ez elég hulladék egy mese szerintem. Valahogy nagyon nem tetszett pedig aranyosnak tűnt a szereplők miatt. Az édes karakterek néha sajnos nem elég. Néhol azért vicces de az erőltetettebb fajtából. A szinkronhangok azért lendítenek rajta valamit.

2016.04.28 ukla

Egy igazán aranyos mese azokról akik feltőrnek és sikerűl beteljesíteni az álmukat.Lényegében olyan mint ha egy harcművészeti filmet néznék mese hősökbe bújtatva.Sok jó poén van benne.A panda nagyon aranyos.A történet is egész jóra sikerült.Mindenkinek ajánlani tudom aki akar egy kis kikapcsolódást.

2015.06.20 neeta92

Én szinte kivétel nélkül belenézek minden animációs filmbe amit kiadnak. Hát ezt nem is bántam meg. Nem csak, hogy jópofa, szórakoztató és tanulságos. De még vicces is.

2016.08.24 Emma109

Aranyos mese, van benne mindenféle állat, meg az ázsiai vonal is egyedivé teszi.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon aranyos és szórakoztató film. Nagyon jól megoldották a verekedős részeket. Tényleges harcművészeti mozdulatokat modelleztek sok helyen. Az állatok animálása nagyon szépen lettek kivitelezve. Egyedül a magyar szinkronhangokkal nem tudok dűlőre jutni.

2015.06.19 szune40

Nem számít a kinézeted amíg magabiztosan tudod magadról, hogy meg van benned a kellő tudás. Talán ezt tudnám tanulságnak levonni a meséből. Tetszett, hogy belefontak egy ilyen apróságot és mellé sok sok humort. Szórakoztató és aranyos kis mese volt.

2015.06.04 era93

Tévedés azt hinni, hogy ez a mese arról szólna, hogy bármi lehet belőled. Szerintem inkább arról szól, hogy sokszor elítélnek minket a mai világban is a külsőnk alapján. Nem azt nézi senki, hogy mi rejlik bennünk hanem gyakorlatilag a könyv borítója ... Több

2015.05.13 Szeky

Ez egy nagyon aranyos film, csak az a baj, hogy egy nagyon sablonos történetet mesél el. Rengeteg filmben megjelenik a "bármi lehetsz, ha nagyon akarod" mentalitás. Ennek ellenére maradandót alkottak a készítők, a szinkronhangok nagyon jól el lettek ... Több

2016.07.30 Kardos

Aranyos mese, de nem egy Disney minőség. Látványra tökéletes de a története sok helyen vérzik. Ezért is jó csupán tényleg gyerekmeseként. Felnőtt fejjel halálra untam magam. Nem igazán írtak bele tényleges vicceket. Ami van benne az is inkább fárasztó humor.

2015.11.24 S.Marika

Olyan aranyos ez a kis pufi panda ahogy bénázik,összetör ezt azt meg folyton eszik belopta magát a szívembe. Szeretem az ilyen Dreamworks animációkat olyan szépen meg tudják csinálni.

2016.04.20 Kate Rainbow

Nagyon szerettem, és szeretem a mai napig ezt a mesét. Nagyon szép, és nagyon humoros is. A történet nem gagyi, jól ki lett találva. Imádtam Po-t, mert olyan kis butácska volt, de jó lelkű, és bátor. Totál magával ragadt ez kis mese. Ajánlom mindenkinek.

2015.11.02 Vivi02

Nagyon Cukik a figurák benne. Menő a harciasság. A kitartás ereje is nagyon tanulságos. Jóó hogy több része is van. Bírom benne a pandát, sokat nevetek rajta.

2015.08.07 Peeves112

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.