Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kung Fu Panda

(Kung Fu Panda)
Kung Fu Panda

Tartalom

Po, a panda, aki él, hal a kung fu-ért, egy családi levesbüfében dolgozik. Váratlanul kiválasztják, hogy teljesítse az ősi jövendölést, és álma valóra válik, végre igazi kung fu mesterektől tanulhat. Megismerkedik a legendás Örjöngő Ötössel, a Tigrissel, a Daruval, a Sáskával, a Viperával és a Majommal. Amikor a gonosz hóleopárd, Tai Lung megtámadja őket, Po-nak kell megvédenie barátait.
(SódóGA)
2016. 09. 20. 23:01

Kellemeset csalódtam benne, mert bevallom, nem nagy hévvel ültem le megnézni. De szórakoztató volt, vicces, kedves történet. A nem mindennapi szituáció miatt egyedi a sok hasonló mai animációs mese között. Érdemes megnézni.

2016. 08. 24. 12:57

Aranyos mese, van benne mindenféle állat, meg az ázsiai vonal is egyedivé teszi.

2016. 08. 10. 11:23

Szerintem az egyik leg jobban sikerült mese ami a kung furól szól. Érdekes, tanúlságo és vicces is. Emellet az anomáció is fergeteges, jók a képregény szerű elemek is Po gondolatainál és a történet is rendeben van.

2008-ban a 3. legtöbb bevételt hozó film volt.

Jackie Chan a majom angol hangja.

(zselyke)

130 millió dollárból készült el ez az animáció, és 631,744,560 millió dollárt termelt.

(citizenfour99)
Smoking Barrels: Kung Fu Panda
Helyenként kiszámítható és relatíve kevés maradandó pillanattal rendelkező alkotás ez, de legalább ennyire kellemes és kiegyensúlyozott is - egyszóval laza családi szórakozásnak tökéletes. 7,5/10