Ifjúság

Youth

Smoking Barrels
2015/11/23

Egyszerre látszik rajta A nagy szépséget elkövető úriember sznob hatásvadászata, és egy elképesztő filmes érzékkel és érzékenységgel rendelkező alkotó kézjegye is. Több

Movieaddicts.hu
2015/12/21

„Azt mondod, hogy az érzelmeket túlértékelik. Ez hülyeség. Csak az érzelmek számítanak.” Több

Vox.hu
2015/12/24

Értékelés: 9.5/10
A nagy szépséggel és az Ifjúsággal olyasvalamit hozott vissza Paolo Sorrentino a világ mozijának élvonalába, ami ritka vendég ott manapság: a költészetet és a filozófiát. Mindezt ráadásul roppant élvezetes módon. Több

Filmtekercs.hu
2015/12/27

Fellini a varázshegyen
Ha Fellini még élne, olyan filmeket készítene, mint az Oscar-díjas Paolo Sorrentino: az Ifjúság gyönyörű mű lett. Több

Hetediksor.hu
2015/12/28

Szép esténk lesz, ha egyszer majd megöregszünk…
Mit mesélhet még nekünk A nagy szépség után korunk egyik legtehetségesebbnek tartott olasz rendezője? Megismételhető-e az a bravúr, ami előző filmjével sikerült és amiről sok rendező csak álmodni mer egész karrierje során? Több

Kultúrpart.hu
2016/01/02

Belenéztem Michael Caine szemébe
Végre széles moziforgalmazásban is látható az Oscar-díjas Paolo Sorrentino új rendezése: az Ifjúság. Kényezteti a szemet, a szellemet. Szebb karácsonyi premiert aligha választhatnánk. Több

Librarius.hu
2016/01/05

Mire lehet elég egy gyönyörű női test?
A nagy szépség ezek szerint inkább szólt az ifjúságról, míg az Ifjúság az öregedésről. Mindkettőt látni kell ahhoz, hogy legalább sejtésed legyen arról, miért jártál itt. Több

Art7.hu
2016/01/16

Értékelés: 8.5/10
2:1 a giccs javára
Paolo Sorrentino nem beszélget a nézővel. Kijelent. Expressis verbis. Több

Art7.hu
2016/01/20

Sorrentino melodrámája kényesen egyensúlyoz művészfilm és giccs között. Több

Cornandsoda.com
2016/04/15

Értékelés: 9.5/10
Értékelés: 95/100 – Paolo Sorrentino már A nagy szépséggel bizonyította, hogy nem véletlenül emlegetik egy lapon Fellinivel, az Ifjúsággal azonban még magasabbra tette a lécet. Humoros, könnyed, ugyanakkor pontos, megfontolt, s a mélységet lehengerlően művészien tárja elénk. Egyszerűen tökéletes. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!