Élet

Life

2018.01.07 AngelCass

Nekem összességében tetszett , folyton eszemben volt az Alien film, de mégis el lehet vonatkoztatni tőle, annyira magával ragadó az atmoszférája.Szereposztás bravúros, de sajnáltam, hogy valaki egész kis időt töltött a vásznon. Operatőri munka, (ha l... Több

2019.09.25 Ms. Akárki

Jake és Ryen miatt néztem meg főleg, de sajnos eléggé alien koppintás szaga volt az egész filmnek. A látványvilág szemkápráztató volt, de sokszor annyira belassult a történet, hogy allig bírtam nyitvatartani a szemem sajnos.

2018.04.15 TomÁcs

Hozta a kötelezőt a film, én az előzetes alapján hasonlóra számítottam. A története helyenként sántított, de elnéztem neki, mert e látvány kárpótolt.

2018.11.30 harnas1207

Sajnos ez nagyon gyenge film volt. Ahhoz képest legalábbis biztos amit vártam tőle. Sok dologba bele lehet kötni. A mondanivalója, miszerint az élet mindig utat tör magának , nem igazán jön át. Inkább emlékszünk majd rá a fehér lebegő trutyiként.

2020.03.05 drg0602

Simán nézhető film, de sokat nem szabad tőle várni! Elég kiszámítható nagyon egyszerű történet. De azért jó film.

2017.03.23 MMcFly2015

Ahogy azt az előzetesből is sejteni, nagyon durván a Nyolcadik utas a halál koppintása. De ha ilyen minőségbe szállítják, el lehet nézni. Nagyon bejött, és egy-két jelenetnél, beugrott a gondolat: anno ilyersmi érzés lehetett az Alien film moziba. Ha... Több

2020.08.08 stevepisti

Jó Sci-Fi

Jó film, nekem tetszett. Nem bonyolitották túl a történetet, szerintem érthetően elmagyarázták a lényeget. A lényt is jól megcsinálták. CGI - vel nem volt gond. A műfaj kedvelőinek ajánlott a megtekintése.

2018.04.13 Filmelemző

Egy Nyolcadik utas a halál utánzat "B" kategóriás kivitelben, gyenge alakításokkal, kiszámítható fordulatokkal, halvány sztorival. Reynolds az elején meghal a többiek alig teljesítenek. Néhol még unalmas is az egész. Értékelés: 4 pont a 10- ből.

2017.10.22 Bazzzsi

Miért kell ennyire szerencsétlennek lenni az asztronautáknak??? Össze-vissza lövöldözünk az űrben? Kicsit ha jobban kidolgozott lett volna a történet többre mentek volna vele.

2017.06.15 hsanya182

Tipikus űrthriller. Jól meg meg van csinálva meg élvezhető, aki vágyik arra a misztikumra, egy új felfedezett ismeretlen élőlényel való találkozásra, majd miként öli meg az embereket, jó választás lesz. A szokásos jól bevált recept, bennem nem mozgatott meg semmit, ki lehet találni a végét, semmi extra, unalamas űrthriller.

2018.11.23 VvV

ILyen szereplő gárdával ilyen nevetséges filmet összehozni! Annyira szerettem volna egy jó filmet látni.

2017.03.26 TribeBubu

Remek sci-fi horror. A CGI effektekért nem rajongok túlzottan, (sőt, a horrorokat szerintem tönkreteszik,) de itt nem volt zavaró. Volt egy kis Nyolcadik utas a Halál beütése (azaz nem kicsi :D), de annál sokkal pörgősebb film. A szereplőgárda tagjai... Több

2019.01.28 Timcsi

Nekem tetszett a film. Sci-fi rajongóként kellemes perceket okozott a film, izgalmas és látványos volt a története.

2019.04.27 petraszab

Hangulatban, látványban és történetben nem hozott újat, de egy kellemes közel 2 órát adott.