Mackótestvér

Brother Bear

2023.12.11 Gyorvik

Ajánlott gyerekek számára mint erkölcsi tanmese, persze a maga óceánon túli megfogalmazásában.

2019.08.20 Artemisia

A szeretet legyőzi a haragot

Gyermekkorom kedvenc rajzfilmje. Felnőtt fejjel is nagyon szép történet, de gyerekként teljesen elvarázsolt a mély líraiságával. Gyönyörű, érzelmekkel teli, mondanivalóval és erkölcsi tanulságokkal terhes dráma. Erkölcsi értékek, élettapasztal... Teljes kritika

2022.04.19 JRD

Minden korosztálynak...

Egy csupa érzelem történet. Szépen megrajzolt mese, remek mellékszereplőkkel, némi humorral és jellemfejlődéssel. Egy történet arról, hogy hogyan válik egy fiú igazi férfivá. Nézd meg! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.08.30 Deku

Ez a film egy erős átlagos szintet hoz de azt nagyszerűen. Nem lett igazán rossz de igazán jó sem. Kissé bénácska volt több helyen emiatt nem lett tökéletes.

2017.10.14 Lamboh

Első alkalommal valamiért nem igazán szerettem meg ezt a mesét. Aztán néhány évvel később pont ment a tv-ben, nekem meg nem volt más dolgom. Valamilyen oknál fogva másodszor már elkapott, és be is került a kedvenc animációs filmjeim közé. Jó kis mesefilm, kár, hogy a második rész már nem tudta hozni azt amit az első.

2019.05.05 Ms. Akárki

Gyönyörű mese a felnőtté válásról, a hibáinkból való tanulásról, a testvéri szeretetről és a családi szeretet erejéről. Nagyon izgalmas volt emberi szemmel beletekinteni az állatok, a medvék szemszögébe, világába. A betétdalok pedig gyönyörűek.

2018.12.03 Norbert93

A képi világ, a mondanivaló és a karakterek érzelmei tökéletesen el lettek találva. Szellemes, érzelmes darab nem csak gyerekeknek.

2018.07.23 Norbi

Nagyon szépen kidolgozott mese. Hangulatosak a zenék, szerethetők a medvék, és van mondanivalója. Lassan ez is ritka a meséknél. Azért mindig van szerencsére pár kivétel.

2019.04.06 MidoD7

Magával ragad és egy pillanat alatt elvarázsol. Ez egy ízig-vérig izgalmas, fordulatos film, egy hihetetlenül jól eltalált szereposztással. A színészek választása is tökéletes. Imádtam.

2017.10.21 kevelin

Nagyon szeretem ez a mesét. Magával ragadott a történet, és a kis bocs nagyon vicces figura volt a történetben.

2018.03.23 hackerjulcsi

A történetet magát nem szeretem olyan nagyon-nagyon, de a kivitelezése, betétdalai, mondanivalója kétségkívül megragadott. Szükség van ilyen varázslatos mesefilmekre. :)

2019.03.27 Csillagpor

Disney hangulat a csapból is

Igazi klasszikus Disney mese egy kisebb csavarral. Nagyon jól bele tud helyezkedni felnőtt és gyerek is egyaránt a történetbe. Az érzelmes, látványos, vicces és akciódús történet a felnőttéválás kusza forgatagát dolgozza fel. A szarvasokon a mai napig sírok a röhögéstől XD. A zene pedig, mint minden Disney-nél, szinte gyönyörű.

2018.10.03 thejoker

Nagyon szép mese, nagyon szerethetőek benne az állatok, a 2 szarvas a kedvencem, nagyon viccesek. A története a mesének elég érdekes, de egyszerűen nagyszerű. A dalok is fantasztikusak, és ami lényegre törő hogy van mondanivalója a mesének. Bátran ajánlom, bárkinek!

2019.02.16 szabomarc

Ez is egy nagyon aranyos, tanulságos történet, gyerekeknek tálalva. Nekem nagyon tetszett, jó volt, érdekes, nem unja az ember közben a történetet. Ajánlom.