Madarak a dobozban

Bird Box

2018.12.31 kozse48

Rémes. Amúgy szerencsétlen Sandra Bullock az agyonplasztikázott, látványosan agyonbotoxozott arcával maga a borzalom - pedig kedvenc színészem volt.

2019.01.21 betegphiu

Nekem bejött.

Ha félre tudod tenni a kisebb bugyuta hibákat,akkor nagyon jó szórakozást nyújt. Posztapokalliptikus , nyomasztó és nem túl hihetetlen.

2022.08.31 Re Tth

Nagyon tetszett. Hozott valami újat. A színészi alakítások is rendben voltak. Érdemes megnézni.

2019.01.03 Hajrakte

Kétes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatosan. Egyrészt jól szórakoztam rajta, nem untatott, mégis zavart benne egy-két dolog, logikai bakik, összességében viszont jó filmnek tartom, bár Bullock továbbra sem a szívem csücske, a rendező hölgy kezd azz... Több

2019.01.18 marypotter

bird box avagy nem szeretem a horrort

Malerman bestsellerére rácsapott a netfix. Ennyit tudtam a filmről - na meg azt, hogy Bullock és Malkovitch játszanak benne, és hogy horror. Nem is szeretem a horrort. aztán mégis. Jól indul a film, Sandra korát (kb.55 lehet) meghazudtolóan fiatal,... Teljes kritika

2018.12.05 neyto

Nagyon ötletesnek találtam, szerintem a hangulata nagyon ott van a szeren, és igazából nekem ennél nem is nagyon kellett több. A történet végig kitartotta azt a fajta feszültséget, amely már a játékidő elejétől kezdve megvan.

2018.11.23 achyles77

A Hang nélkül nálam eléggé magasra tette a lécet, szóval nem is vártam sokat a filmtől. De Sandra Bullock alakítása annyira aládúcolta a koncepciót, hogy gyakorlatilag minden klisé fölött el tudtam suhanni. Csakis ajánlani tudom!

2020.04.30 ACE

Szívszorongató

Kicsit lomha volt a film, de végig fenntartotta az érdeklődést. Nekem van 3 pici gyerekem, és nagyon megérintenek a gyerekes, szomorú sorsú filmek, próbálom odaképzelni, hogy kitalált történet, de nagyon megérintenek. Ez a film is azt mutatja, hogy mennyit tud változni egy szülő, ha már gyermeke születik, semmi más nem marad számára, csak ők. Érdekes alkotás.

2022.04.28 Csonka

Nagyon tetszett a film! Előbb láttam, mint a Hang nélkül című filmet, és bőven lepipálta!