Mindenki megvan

Mindenki megvan

Everybody's Fine
Videók

Frank, az özvegy férfi egyszer csak rádöbben, mindhárom gyermeke felnõtt, s egyre távolabb kerülnek egymástól, mivel elhunyt felesége volt az egyetlen kapocs a családtagok között. Ezért elhatározza, spontán körbeutazza az amerikai kontinenst, és újraegyesíti családját.

(alexxx)

Rendező: Kirk Jones
Író: Kirk Jones
Premier (HU): 2010.02.25.

2017.05.30 szucszoli

Meglehetősen jól indul ez a film. Már-már az az érzésem, hogy nem egy szokványos amerikai termékkel van dolgom, de egy idő után kiderül, hogy valahol kilóg a lóláb. Egyszerűen nem történik meg benne a dráma, ehelyett kapunk egy rettentően rossz befej... Több

2016.10.01 Dorkateo

Jó kis film. Azon ritkaságok egyike, amikor az eredeti (1990-es olasz) film és az új is jól sikerült.

2015.06.23 padfoot8925

Nagyon tetszett ez a film. Igazán elgondolkodtató volt és sok olyan dologról volt szó benne amin mindenkinek el kellene gondolkoznia. Elsősorban a szülőknek de úgy a gyerekeknek is. Nagyon szép alakítás volt Robert de Niro-tól de tőle nem is vártam mást.

2015.08.17 Aranyhal

R.De Niro szokás szerint remekül alakít benne. Igazi élményt nyújtott a film. Alapvető, reális problémát választott alap témájául. hitelesen, meggyőző színészi alakítás, meggyőző film!

2015.08.30 Mr. Zero

Gyönyörű film, Hatalmas népszerűségnek örvend ez, nem is hiába. Nagyon látványos, akció dús film, igazi mozi élmény, szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős

Bradley Coopert is meghallgatták Robert szerepére.Szerző: Thibo84

A film az 1990-es olasz "Mindenki jól van" c. film remakje. Akkor Mastroianni volt a főszerepben és Morricone írta a zenét.Szerző: Dorkateo

Marco Polo
2014