Mortal Kombat: Rebirth

Deacon Cityt megfagyasztja a félelem. Sorozatgyilkosok tevékenykednek a városban, Reptile (Richard Dorton) és Baraka (Lateef Crowder), akik a titokzatos Shang Tsungnak dolgoznak. Jackson Briggs kapitány (Michael Jai White) és kolléganője, Sonya Blade (Jeri Ryan) ezért felkeresik a profi… Több

Premier: 2010.06.08.

2019.06.26 Norbert93

Sajnos eddig csak ábránd egy ilyen feldolgozás

Túlzás azt állítani, hogy ez a 8 perces rövidfilm jobb, mint a mai verekedős filmek egész terjedelmükben? Szerintem egyáltalán nem. Valószínűleg sosem fog elkészülni, ha mégis, akkor nem ezzel a szereplőgárdával és koreográfiával. Addig is tudnám ajánlani a műfaj kedvelőinek, hogy vágjanak bele bátran, azt a 8 percet mindenképpen megéri.

2017.12.09 Deku

Volt benne potenciál amit sajnos nem használt ki teljesen ezért veszett ügy. Itt végre volt valami ami arra sarkallt engem is, hogy érdeklődve nézzem végig.

2016.04.18 D. Shaday

Milyen jó lenne, ha valóban készülne egy Mortal Kombat film ilyen stílusban. Megreformálná a videojáték adaptációk eddigi összképét az egészen biztos. Alig tíz perc az egész, de hihetetlen ereje van, Reptile figuráját pedig ennél hátborzongatóbbra képtelenség lenne elkészíteni.