Mr. és Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2024.02.18 Schumy1

Nekem kimondottan tetszett ez film, igaz, egyik főszereplőt se kedvelem igazán.

2018.03.19 Artemisia

A romantikát kicsit túlcsöpögtették, vannak benne erősen irreális momentumok, pl. 6 éve élnek egymás mellett anélkül, hogy rájönnének a másik titkára, vagy az akciójelenetek közben is egymással csipkelődnek, de ettől függetlenül színvonalas alkotás.

2024.02.07 Master

Másodjára már tetszett a humora miatt

Érdekes, hogy ez a film első megtekintésre idegesített, mert nagyon nagy túlzásnak éreztem, hogy egyesek képesek legyen hazugságban megkötni és végigélni egy házasságot, majd mindent be is áldozzanak munkájukért. Később azonban újranézve felfedeztem a humort az egészben, és elengedtem a realitást. Onnantól már élvezni kezdtem. Másodjára, majd harmadjára tetszett, és most már erős négy csillagos filmnek tartom. Brad Pitt zseniális, Angelina Jolie szexi. Jó páros alkotnak (ha ez a való életben nem is jött össze nekik).

2017.02.05 hszpp

Nem egy egetverő alkotás, de egyszer mindenféleképpen érdemes megnézni. Angelina s Brad hozza a tole vart szintet, igen jo színészek. A film története is kedves,mokas, de valamiért megsem jon at, nem tarol nagyot. Ettől függetlenül egyszer érdemes megnézni!

2023.01.09 Erik Csok

A nem átlagos házaspár

A tegnapi nap folyamán két Brad Pitt-filmet sikerült megnézni, ráadásul mind a kettő egymás után ment a tévében. Az egyik volt ez. Korábban részleteket láttam eddig ebből a filmből, most viszont megnéztem elejétől a végéig. Amire készült, a szórakozásra, azt meg is adja, és szerintem a két színész között nagyon működik a kémia. Voltak poénok, amiken nevettem, és jópofa film. Mint akciófilm, hát, nem rossz, de igazán csak a végét küldik meg ütős akcióval, az addigi időben csak kisebb akciójelenetek vannak benne. Én mégis ajánlom, egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

2018.08.21 erahurka

Nincs ezzel semmi gond, korrekt kis akció-vígjáték, de inkább utóbbi próbál lenni. Angelina Jolie itt még egész szép, Brad Pitt is jól nyomja. Végig ezerrel pörög, a poénok viszont nem mindig működnek, de még így is abszolút nézhető, szerethető darab.

2019.05.26 Ms. Akárki

Egész jó izgalmas film lett, bár a végének se füle se farka. Brad Pitt és Angelina Jolie között isteni a kémia filmvásznon és azon kívül is így nyilvánvalóan elbírtak ezzel a filmmel is. A zenék isteniek és kellően szórakoztató a történet.

2018.09.09 Norbert93

Akkoriban nagyon fel volt hypolva, főleg hogy pár magazinon kívül nem is tudott az ember még utána olvasni. Mire kijött Dvd-re az emberek többsége akkor szembesült vele, hogy a film igen gyenge eresztés Brad-Angelina ide vagy oda.

2016.03.15 citizenfour99

Gyenge film. Nekem nem tetszett. Háttérzajnak alváshoz nemrosz.

2018.07.28 Norbi

Tetszett és elrabolt. Ez az egész rivalizálás olyan jól átjött, és annyira élveztem a köztük lévő feszültséget, mintha a való életből merítették volna ( van ráció , lehet hogy volt honnan venni az érzéseket). Számomra többször nézős film.

2018.05.02 Filmelemző

Bár Doug Liman az egyik kedvenc rendezőm (például a Bourne-filmek miatt) ez a mozija először nem tetszett és idegesitett. Hogyan tudja valaki munkáját a szerelme elé helyezni? Főleg annyira, hogy az életére törjön? Aztán a második megnézés után már b... Több

2023.08.07 uniterra

Rémes. Hulladék a kategóriájában. Kinos fél óra volt, meg tán sok is. Mégis mit vártam?

2021.09.14 stewie_griffin_2005

Szerintem elég átlagos film lett. Poénból kevés van benne, a színészi alakítások közül Brad Pitt szerintem nem túl erős, Angelina Jolie sem, de ő legalább dögös, elég szexi volt a ruháiban. Akciófilmnek nem igazán jó. A története a vége felé unalmass... Több

2015.02.01 Bizsu82

Túl sok mondanivalója nincs, elég sablonos, csalódás volt. A sztori sem túl jó, és igaziból jó poénok sincsenek benne, akciónak mondható talán, de abban a kategóriában sem jó.