Mr. és Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2016.07.24 Leilani

Ez a kedvenc filmem, nagyon tetszik a történet, imádom az akciójeleneteket, és tetszik benne a romantikus szál is. A karakterek nagyon hitelesek és a humor sem hiányzik a filmből. Az alternatív befejezése is nagyon tetszik, de az eredetivel keretes a történet. Mindenkinek ajánlom.

2016.02.11 Nathan03

Nekem kifejezetten tetszett ez a film. Brad Pitt és Angelina Jolie nagyon jó párost alkotnak. Ütősek az akció jelenetek van egy-két jó poén is. Igencsak jó akció filmmel van dolgunk. A műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudom.

2023.12.17 ospir

Na ez akkor is ott van még 2024-ben is.

Mindkét színész zseniálisat alakít, lassan 20 év után is el lehet mondani, hogy ez egy jó film!

2015.05.02 Vitya

Semmitmondo, gyenge film. Unalmas, amatori szineszi alakitassal es rossz poenokkal. A szineszektol jobbat vartam, nagy csalodas volt. Nem ajanlom, idopazarlas megnezni.

2016.08.08 tvmérnök

Szerintem egy jó alptörténettel rendelkező film . Amire rájön még a házasság humora plussz a rengeteg akció jelenet és kiválló színészek. . Persze egy kép sztori de ebben a feldolgozásban mindenkinek ajánlanám.

2015.06.04 Tomi

Rég láttam a ezt a filmet ezért gondoltam újra nézem... Kicsit gyorsabb tempóra emlékeztem de ennek ellenére jól szórakoztam rajta sokadjára is. Brad Pitt és Angelina Jolie jól alakítottak benne és az akció jelenetek is jók voltak

2016.10.10 tiszaizsofi

Romantika nem sok volt benne és krimi sem inkább a drámán és az akción volt a hangsúly. Inkább tipikus kicsit sablonos film. Túlértékelt hollywoodi maszlag. Nem sok mondanivalóval

2018.01.03 edessszilvia

Klasszikusnak számító vígjáték, sokan dicsérik/dicsérték, de nekem csalódás volt, mert többet vártam, mind a színészi teljesítményt, mind pedig a cselekményt tekintve.

2015.08.23 fagitta

Nem mondom hogy végig unalmas volt a film, de közel sem érte el azt a színvonalat amit vártam volna tőle. Ezektől az amúgy nagyszerű színészektől jobb alakításra számítottam.

2016.07.28 feketerigous

Ez a film fantasztikusra sikeredett! Brad Pitt és Angelina Jolie nagyon jó párost alkotnak benne. Minden megvan benne, ami kell az ember szórakoztatásához. A humoros részek nem erőltetettek. Jól felépített és elkészített film. Mindenkinek ajánlom megnézni!

2015.06.03 sonyxxx

Ez egy nagyon átlagos amerikai akciófilm lenne, de a két főszereplő közti kémia, a sok helyen vicces jelenetek és párbeszédek szerintem enyhén kiemelkedővé teszik a hozzá hasonlók közül, szóval egyszer megéri megnézni, jó szórakozást nyújtott.

2016.09.05 Nnoorraa

Nagyon gyenge alakítás. Gyenge benne a színészi játék, egyáltalán nem meggyőző a szereplése sem Brad Pittnek sem Angelina Julienak. Felejthető, lapos, unalmas film!

2016.04.30 nagyniki987

Tipikus amerikai, pörgős, magas költségvetésű, látványos és izgalmas film. számomra túl tökéletes, mind a karakterek, mind a környezet. Hiányzik egy kis egyediség, egy kis másság belőle. Nem rossz film de nem is maradandó.

2015.08.19 Norcsi59

Nagy csalódás volt a film. Gyengére sikerült. Rossz, elcsépelt poénokkal teli, unalmas film és a sztorija is nulla.A színészek alakítása sem nyerte el a tetszésemet.