Kilenc nap (Lelkek lelke)

Kilenc nap (Lelkek lelke)

Nine Days

Will rendkívüli foglalkozással büszkélkedhet. Ő dönt ugyanis arról, hogy egy kilenc napon át tartó folyamat után mely lélek is válik méltóvá arra, hogy emberré válhasson. A tesztre Will otthonában kerül sor, amely az általunk érzékelhető világon túl található. A teszt azonban nem könnyű,… Több

Rendező: Edson Oda
Író: Edson Oda
Premier (HU): 2022.01.06. | Telekom TVGO (2022.02.28.)
Forgalmazó: Vertigo

2022.12.28 Zsolt Szabó Nézhetetlen

Vívódás

A szereplőgárda impozáns, ha lehet ezt mondani. Winston Duke alakításáért megérte végig szenvedni eme filmet, de más miatt nem igazán. Hozzá kell tennem, hogy én nem vagyok művészfilmekért rajongó, meg szoktam őket nézni, de nem az én világom, ahogy ... Teljes kritika

2022.01.08 Haj

Ez a film igazán kiemelkedő, nehéz lenne megmondani mitől is működik úgy igazán, de működik. Nagyon megírinti az embert minden egyes apró mozzanata. Csakis ajánlani tudom!

2022.01.06 Kornél

Nekem már nagyon hiányzott egy ilyen film, gyakorlatilag üdtő hatással volt rám a számos nagyköltségvetésű látványos produkció mellett.

A film összbevétele 906 885 dollár volt (imdb.com).

Winston Duke, Zazie Beetz és Benedict Wong egyaránt szerepeltek Marvel-képregényfilmben.Szerző: csd

Will házában az összes videomagnó kijelzőjén "12:00" villog. Ez a régi elektromos berendezések alapértelmezett időjelzése, miután a készüléket újra bekapcsolják.Szerző: csd

A Kilenc nap és a 2003-ban bemutatott Northfork című film között számos hasonlóság fedezhető fel.Szerző: csd

A Kilenc nap a 2020-as Sundance filmfesztiválon került bemutatásra.Szerző: csd