Kedvencek temetője 2.

Pet Sematary II

2022.08.21 drg0602

Az első résznél jóval gyengébb alkotás. Sajnos nem hozza azt a szintet, amit én elvártam ettől a filmtől. Színészi teljesítmények tűrhetőek. De az a légkör amit az első rész nyújtott, azt sajnos nem tudta megismételni a második rész. Kár érte. Értékelés: 5/10

2020.11.05 Kóborló

Visszatérés a tiltott temetőhöz

A mozik 1989-ben mutatták be az egyik legsúlyosabb atmoszférával rendelkező Stephen King filmadaptációt, a Kedvencek temetőjét. King több interjúban is megemlítette, hogy a film alapjául szolgáló regénye, az 1983-ban bemutatott Állattemető többszörös... Teljes kritika

Nem klasszikus folytatás,csak utalások vannak az első részből,és csak az állattemető ami mind a kettőben benne van.Ez a film úgy rossz,ahogy van,unalmas,klisés,ötlettelen,és gagyi.Szót sem nagyon érdemel.Rendezés,és színészi munka is nagyon rossz.

2019.11.06 dailyfilmsan

Elég gyenguszka a folytatás, viszont emellett paranoid is. A gyengesége inkább a történettelensége és a motiváció hiánya miatt áll fenn. Annyira nincs meg a film vonala hogy olyan volt mintha filmekből kiollózott képek lennének egymás mellé rakosgat... Több

2019.08.13 Syracuse

Sokan szidják, és nem értem, hogy miért. Itt már felvállaltan csak a temetőt hagyták meg King művéből, szóval igazán el lehetne már vonatkoztatni az Állattemetőtől. Jobb, betegebb, mint az első rész.

2016.10.28 jencike1985

Nagyon beteg film. Jobb lett mint az első része. Maga a sztori kissé rideg és beteg , de érdekes. Vannak benne vontatott lassú unalmas jelenetek de mindenképpen ajánlanám. Nem rossz film.

2021.09.12 Klauka89

Gyenge próbálkozás

Szerintem aki látta a 89-es és 2019-es változatot is, az nyugodtan nézze meg. Tetszett, hogy megemlítették Creedéket a filmben, de csakis az öldöklésről szól.

2019.05.15 Di Canio

Jobb még az elsőtől is, bár a vége annyira nem tetszik.

2021.10.05 CsakEgyCsajszi

Rengetegszer láttam, és imádom nagyon. Izgalmas, beteg, gusztustalan, és még ijesztő is helyenként.

2017.09.26 koba1996

Érdekes. Nem tudnám összehasonlítani az elsővel, külön filmként is megállta volna a helyét. Kicsit talán azért voltam csalódott, mert én ténylegesen folytatást vártam. Ettől függetlenül a négy csillag jár.

2015.12.29 Luxury

Szerencsére sokkal jobban nézhető gyermeki lelkemnek, mint az első rész. Kissé beteges történet, de talán az elsőhöz viszonyítva nem annyira mogorva az egész.

2016.10.28 Miss_Murder

Nekem pont nem jött be ez a rész. Az első ezerszer jobban tetszett. Nekem úgy tűnt, hogy csak egy gyenge utánzata az első résznek. Mégis tetszett ebben is nagyon sok jelenet, sok halott visszajött, ami az első részben nem volt túlzottan jellemző. Tov... Több

2018.12.03 Vicuska

Ez az a film, amit ezerszer meg tudnék nézni. Nagyon sokszor láttam, nem tudom megunni. Jó a hangulata, hátborzongatós, találó a szereposztás.

2019.06.27 The Pale Empress

Véres és kegyetlen, borzalmas film. Nekem valamiért mégis jobban tetszik, mint az első rész. (Bár azért azt hiányolom, hogy az első részben életben maradt kislány sehol nem volt…) Clancy Brown a frászt hozza rám… Anthony Edwards félős arca illett rám leginkább. :D