Préda

Prey

2022.08.28 Szentgróti Patrik

Nagy elvárásokkal ültem le megnézni a filmet és nem okozott csalódást! Nekem nagyon bejött ez az új korszak, remélem lesz folytatása...

2022.08.16 Maver17

Prey

Bőven nézhető kategória. Az elmúlt Ragadozó részek eléggé gyengék voltak. Ez a rész azokhoz képest jó. Bár nálam még mindig a 1987 film az első!

2022.08.06 Reggeli Kávé

Igényesen és kreatívan poroltak le régi, jó témát, brávó!

Nagyon jó volt a Prey. Most fejeztük be. Le a kalappal, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz! Nagyon jól áll az egésznek ez az indiános közeg. Eleve nagyon szeretem ezt a settinget, bármiben nézni (1883). Ami tényleg érződik rajta, hogy nem rendelésre, nem muszájból csinálták, hanem mert volt kreatív ötlet az egész mögött, volt elhivatottság, rajongás. Érezni az egész filmen, hogy ezt szívvel-lélekkel csinálták. Kiváló színészt találtak Naru szerepére, a bátyó is nagyon szimpatikus volt számomra a visszafogott, de határozott alakításával. Szépek az instrumentális dallamok, igényes az egész, úgy ahogy van. Folytatás várós! (A kreatív stáblista végén van egy kis utalás is erre, ez is nagyon ötletes brávó!)

2022.08.07 SzupiMester

Mi van?

Ez egy rossz film volt. Nagyon vártam, mert ragadozó film kedvelő vagyok. Történet? Semmi. Azt se tudni, hogy került oda a ragadozó, de lehet, csak hobbi-gyilkos, csak gyakorolni jött. Kedvenc részem, amikor a kisasszony lábát elkapta a medvecsapda, de még azt se mondta, hogy "jujci".

2022.08.09 Sebes Gábor

Fene tudja. Királyhegyi Pál mondta, egy bőrt nem lehet kétszer lerókázni. Ezek afféle utánérzések, CGI-vel, az eredeti Schwarzenegger nemcsak Schwarzenegger miatt volt jobb, a sztori ötletesebb volt stb. Ledolgozható.

2022.08.08 binga

Hiányérzet

Predátor az észak-amerikai indiánok ellen? Na, ez érdekes! És el is gurult a film. Az újszerűsége nekem bejött, a női ellenlábas állításai is OK (bár a végén abszolút nem stimmelt az indián macsó-kultúrával szembemenő megválasztás), viszont ami nagyon hiányzott, az a Predátor jelenlétét érzékeltető zenei aláfestés, azokkal az ütőhangszerekkel, amit a Shwarzi-féle film óta eddig (azt hiszem) mindig hallottunk, és a predátoros hangulathoz elmaradhatatlan! Az nagyon kellett volna. Akkor nem erős hármas, hanem gyenge négyes.

2022.08.05 krisszi11

Már az elejétől fogva sok minden van, aminek nincs értelme. Az első 15 perc tele van hülyeséggel. Aztán gyorsan elindul lefelé a lejtőn. A környezet rendben volt, nincs bajom egy női főszereplővel, de a forgatókönyv még csak nem is amatőr filmminőség. Minden idők legrosszabb predator filmje, ami elég nagy teljesítmény.

2023.06.26 Mr Franklyn

Ezt nem kellett volna… vagy nem így

Hát, ja. Megnéztem. De azon kívül, hogy folyamatosan kritizáltam a filmet a film alatt, semmi nem történt. Nem maradt a fejemben semmi „emlék” azonkívül, hogy ne nézzem meg újra. Teljesen „komolytalan” film. Bár igaz, ami igaz, egy valamit azért tudott: még lejjebb tette a színvonalat. Itt nem a látványra gondolok (bár az sem egy nagy valami). Sztori? Az ötlet nagyon jó. A Ragadozó és az indián őslakosok. Két valóban harcias nép „összefut”, aztán győzzön a jobbik, vagy akiben nagyobb a túlélési/túlélni akarási ösztön. Ezt a történetet inkább tudom elképzelni a főszerepben (ha már indiánok) egy Billy-szerű harcossal, vagy, ha feltétlenül muszáj nőneműnek lennie (hölgyek, bocs), akkor egy Vasquez-típusú „harci amazonnal”. Nem pedig egy „kislánnyal”, aki most tanulja a célba lövést és a nyomolvasást. Vagy ennek a Ragadozónak kellene évet ismételni. De nem is akarom tovább „bántani” az alkotást. Viszont, ha ez így jó film, akkor a következő rész nyugodtan szólhatna arról, hogy a Ragadozó New Yorkba megy, ahol összetűzésbe kerül Macaulay Culkinnal, aki sztaniolpapírral és csokikrémmel álcázza magát, Majd agyafúrt csapdáival elkapja a vadászt, és jól leszúrja, hogy kicsontozta a plázamikulást. Majd a Ragadozó vissza sem nézve elhúz a naprendszerből, amiben igaza van: ebből a hülye gyerekből egyszer is túl sok… Szóval ennyi. Popcorn movie. Semmi extra, semmi több. Szerintem ez a film elpazarolt idő. Kiszámítható. Aki gonosz, abból darált hús lesz.

2022.08.05 Deadly-Assassin

Wow.

Csak: WOW. A mai napot egy Predator-darával indítottam, és merem állítani, hogy sem az Arnold-féle, sem a Glover-féle, sem a Brody-féle Predator nem volt ennyire pörgős, izgalmas és brutálisan látványos.Mindenképpen a legjobb, és legtöbb feszültséggel rendelkező Predator film. Az elsô 2 film sajnos nagyon rosszul öregedett, és kb. fele annyi feszültséget tartalmaznak, mint ez a darab, pedig az első két film is elég feszült volt, de ez a film mindent visz. Brutális látvány, durva, pont annyira, amennyire kell. A történet pedig a szokáso, élethű és teljesen hihető köntősbe helyezve .Plusz utalást is kaptunk a masodik részben feltűnő fegyverre. Így kell ezt csinálni!

2022.08.08 Tóth István

A vadászat elkezdődik

Összeségében nem volt rossz, de zavarók voltak a CGI állatok és a sok unalmas duma, baktatás... A véres jelenetek viszont bomba jók, és élvezhetők! Jó kis kikapcsolodás volt, csak kár hogy rövid, és nem moziban nézhetjük!

2022.08.02 laci

Véleményem szerint az első film óta ez a legjobb és legfrissebb produkció az egész franchise-ban. Az AVP történetéből átveszik azt a pontot, hogy a ragadozók jóval azelőtt költöztek a Földre, hogy a mi aktuális civilizációnk létrejött volna. A film s... Több

2022.08.06 Zhu79

Egy esélyt mindenféleképpen megérdemel, nem vagyok Predator-fan, de ez tetszett... kinek mi. A film végi animációt is érdemes végignézni.

2022.08.06 tibuka

Pisztoly

Az azért jó lett volna, ha már a pisztoly belekerült a filmbe, hogy a végén valahogy oda is kerül a predátorokhoz. Valahogy a végén megjelent volna sok ragadozó és cserélték volna fegyvert. Mert akkor tudtuk volna, hogy az a pisztoly hogyan kerül Danny Gloverhez. Maga a filmtörténet nem nagy szám, ellenben a táj az nagyon betalált.