Különösen veszélyes bűnözők

Red Notice

2022.07.04 sptt

Laza, könnyed akció-vígjáték, ami nem szeretne több lenni, mint ami. Manapság, amikor minden filmben van időhurok, szuperképesség és animáció, ez is egy pozitív tulajdonság. A színészek jól működnek együtt, még ha nem is az Oscarra hajtanak. Ez egy kellemes, szórakoztató kikapcsolódás, se több, se kevesebb. 7/10

2021.11.14 stevepisti

Jó kis kalandos akcióvígjátékot sikerült összehoznia a Netflixnek. Hogy indokolt volt-e ezt a három nagy nevet megnyerni a szerepre, azt nem tudom, de hogy jót tett a filmnek, az biztos. Talán Dwayne Johnson és Gal Gadot játszott egy picit más szerep... Több

2021.11.15 rainman

Három 'A' kategóriás színész egy-egy zsíros csekk kíséretében elszórakozgat a világ minden táján. Megérte? Nekik mindenképpen! Mindegyikük arcán, de különösképpen Gal Gadot arcán ütközik ki, az "ennyi zsozsóért megcsinálom, amit a rendező kér, de nem... Több

Elmaradt a nagy durranás

A Netflix gigaköltségvetéssel nagy durranásnak szánta ezt a filmet, három sztár leszerződtetésével, de a nagy nézettség dacára inkább csak egy kis pukkanás lett a végeredmény. Jól mutatja ezt, a Rotten Tomatoes alig 35% -os értékelése, mely a kínosan gyenge kategóriát jelzi numerikus formában. Bár Dwayne Johnson nagy kedvencem, Gal Gadot pedig az egyik legkedveltebb filmes jelenség a számomra, magam sem tartom többre ezt a vicceskedő erőlködést 40%-nál. Sajnos gyengécske film, az akciók és poénok dacára is.

2021.11.15 Lóri Ádámcsik

Szórakozás felső fokon

Egy hajszállal marad el csak az előzetesben ígért grandiózus filmélménytől a mozi, de nem lehet okunk a panaszra. Tömény akció, humor, fordulat jó koktélban mixelve. A főszereplők pedig hozzák a tőlük elvárt formát. Mindenképpen az év egyik kötelező Netflix darabjának mondanám. Szuper esti szórakozás minden korosztálynak. :)

2021.11.18 Artúr

Vicces trió x akció x limonádé

Kellemes esti kikapcsolódásra ajánlom a deadpool-vicces Ryan és bandája parádéját, amit ebben a filmben bemutatnak. Bár Gal Gadot esetében még mindig kicsit erőltetettek a színészi attribútumok, és sajnálom, hogy megint úgy kellett erős női karaktert csinálni, hogy visszavettek a többi férfi karakterből, de lassan haladunk. Mindent összevetve a sztori fordulatos, a párbeszédek kreatívak, a képi világ brutál. Minden adott a jó mozihoz. Ajánlom!

2021.11.12 KCintia

Engem lenyűgözött!

Nem szeretem az olyan fajta filmeket, amik akciójellegűek vagy nem konkrétan csak egy műfajra koncentrálnak. Ennél a filmnél viszont azt kell mondanom, hogy engem nagyon meglepett. A színészeket alapjáraton is szeretem, és most sem csalódtam bennük. Tetszett, ahogy az "akciót" összerakták a humorral, így nagyon szórakoztató is lett. Volt benne 1-2 csavaros jelenet is, amivel talán annyira nem számol a néző, illetve a vége is egy nagyon jó lezárás lett. Ki merem jelenteni, hogy újra fogom ezt még nézni.

2021.11.15 BaloghBogi42

Különösen veszélyes = különösen szexi

Mi szükség van szenzációhajhász címre, ha a színészgárdádba sorolhatsz olyan nagykutyákat, mint The Rock, Ryan Reynolds és Gal Gadot?! Ha önmagában a cím, a történetszál vagy The Rock zsánere, az akcióvígjáték filmtípus nem keltette fel az érdeklődés... Teljes kritika

2021.11.27 Alexa

Ryan Reynolds kezd uncsi lenni

Azzal kezdem, hogy az elmúlt pár hónap filmjeiben kissé túltolva érzékelem Ryan Reynoldsot... mintha nem is lenne más hollywoodi színesz, valahogy mindenhol ott van... így ennél a filmnél is, mikor megláttam, hogy ismét szerepel benne, már kissé unottan álltam neki... ez nyilván rányomta a bélyegét az egész film élvezeti értékére, de próbálok tárgyilagos maradni. Az alapötlet jó, a színeszek is jól játszanak, de valahogy mégis olyan kis semmitmondó lett szerintem, bár 1-2 jó poén elhangzik. Átütő élményt nem adott, vasárnapi matinénak elmegy. Ui: Sokkal több mint testőr 2 és Dzsungeltúra után néztük... ahol az első 2 film után végül a 2 főszereplő együtt is szerepel a filmben, és a barátomat idézném: "Most komolyan csak ez a 2 színész van Hollywoodban?" :))

2022.07.11 kevelin

Unalmas, bugyuta, értelmetlen film olyan színészektől, akiktől az ember azért minőséget várna. A sztori sem valami eredeti, sokadik bőr egy semmit sem mondó alkotással a végén.

2021.11.23 Csillagpor

Jópofa humor, de feledhető történet. Inkább olyan a történet, mint egy játék felvezető videója. Adott 3 tojás... találd meg mind! XD Elment a szereplők miatt, de szerintem többet nem nézem újra.

2021.11.24 stomachh

Jópofa! Semmi maradandó, hiába a rahedli költségvetés. De aminek gondoltam, arra pont jó lett. Két óra gondtalan tévézés.

2022.03.27 Filmimado

Egy jó kis akciófilm, nagyszerű és ismert színészek társaságában. Jó a humora, nagyszerű története is van, emellett külön dicsérni való a látványvilága. Ezeken kívül a váratlan fordulatok, az akciódús üldözések és egyéb jelenetek is figyelemre méltók. Megfelel az elvárásaimnak.

2021.11.14 Tanovszky

Nem annyira rossz

Természetesen a 80-as évek kalandfilmjeit vették alapul. Az egyik zenéjét még el is fütyülik utalásképpen, hátha valakinek nem esett le addig. Direkt nem írom le a címét, egy lapon nem említhető. A két férfi szereplő a szokásos recept alapján lett megformálva: a nagydarab mogorva és a kisebb vicces, bőbeszédű figura (Stan és Pan, Piedone és Terence Hill, Shrek és a szamár, a sok rendőr páros stb.). Százszor láttuk már, ennek ellenére működik a dolog, és ezt a készítők is jól tudták. A két női főszereplővel már más a helyzet. Számomra teljesen hiteltelenek és irritálóak voltak. A kis törpe interpolos nő hirtelen ott terem mindenhol egy csapat férfi kommandóval, fegyvertelen gyanúsítottakra lövöldöz, letartóztatja az állítólagos FBI-ügynököt, mert egy titkárnő nem ismerte, aztán már megy is egy szibériai várbörtönbe minden bizonyíték és tárgyalás nélkül. Hát persze, ez már csak így megy. Szóval a sztori és helyzetek megoldásai gyerekfilmbe illőek. Ami elviszi a hátán a filmet, az a két főszereplő párbeszéde. Az irónia és a vicces analizálgatás. Végre intelligens humor az alpári és altesti helyett.