Az utazó

Az utazó

The Tourist
Agnes96

Frank Olaszországba érkezik, hogy kiheverjen egy szerelmi csalódást. Elsőre úgy tűnik, könnyű dolga lesz, ugyanis megismerkedik a gyönyörű Elise-szel. Mindkettejüknek megvannak a maga titkai, melyek miatt olyan hihetetlen kalandokba keverednek, melyek során még az sem egyértelmű, hogy valójban… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Olaszország
Premier (HU): 2010.12.29. | Netflix (2023.10.15.)

Anthony Zimmer  (2005)

2022.12.05 drg0602

Jó, de egy kicsit lassú ez a film. Elég vontatott, de jó a témája. Lehetett volna egy kicsit cselekményesebb. Így is elég jó sikerült alkotás. Jó színészi teljesítmények, sok jó párbeszéd, érdemes megnézni. Értékelés: 8/10

2018.01.06 indingo

Ahogy a film csordogált az tetszett. Után elkezdtem gondolkodni, hogy mi értelme is volt ennek a kis színjátéknak? Alexander (Depp) arca lelepleződött és még a pénz is visszaadta.

2017.12.23 Deku

Ez tipikusan középszerű film lett és ez nekem kifejezetten tetszett. Nem volt gond vele. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is.

2016.11.19 Dorkateo

H anem láttam volna az eredeti francia változatot (Anthony Zimmer), akkor talán jót is adtam volna erre filmre. Hiszen egy jó amerikai üldözős-bujkálós film, nagy nevekkel, látványos jelenetekkel. De sajnos (inkább szerencsére) láttam Sophie Marceu-t... Több

2016.11.23 MP170506

Nagyon szeretem ezt a filmet. Fordulatos, akció dús, izgalmas történet, amit a színészek kiváló alakítása csak tetőz. Szerintem Johnny Deep ismét megmutatta tehetségét és Jolie-r se lehet panaszunk.

Paul Bettany Az utazó miatt utasította vissza a később 4 Oscar-díjat elnyerő A király beszéde (2010) főszerepét. Később beismerte, hogy ezzel élete legnagyobb hibáját követte el. Szerző: hp

Franket eredetileg Tom Cruise játszotta volna, őt azonban tisztázatlan okokból Sam Worthingtonra cserélték le. A színész és a film készítői közti nézeteltérés miatt végül Johnny Depp kapta meg a szerepet. Szerző: hp

Elise szerepét eredetileg Charlize Theron játszotta volna.Szerző: hp

Angelina Jolie a Vogue magazinnak elmondta, hogy csak azért vállalta el a szerepet, mert tudta, hogy a forgatás mindössze néhány hétig fog tartani, ráadásul Velencében.Szerző: hp