Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet

Movieaddicts.hu
2016/12/14

Értékelés: 8.5/10
Zsivány Egyes – Egy Star Wars történet
A Zsivány Egyes mégis felülmúlta minden elvárásomat. Egy érdekfeszítő, izgalmas, hangulatos filmet sikerült összehozni, aminek minden snittjét átjárja az Erő. Kibővíti az univerzumot, nem annak farvizén evez. Ha ez lesz az a mérce, amihez az elkövetkező Star Wars film tartani fogja magát, akkor nem lesz okunk panaszra. 8,5/10 Több

24.hu
2016/12/14

Értékelés: 6.5/10
A Zsivány Egyesnek nemcsak a címe gyenge
Elrettenteni persze nem akarok senkit a Zsivány Egyestől, a Star Wars-univerzum még mindig jobb kezekben van a Disney-nél, mint a DC-képregény-karakterek a Warnernél. De ettől ez még nem a legjobb a SW-film, és remélem, hogy ez csak a petting-része a néző-Miki egér kapcsolatnak. Pedig bár leírhattam volna, hogy ez nagyon zsivány lett. (spoilermentes) Több

Lone Wolf

Zsivány Egyes - Egy önfeláldozásról szóló Star Wars történet
Mindent egybevéve a Zsivány Egyes jó kis film, ha nem is kiemelkedő. A prequel részektől mindenesetre nem húzott el nagyon és az Ébredő Erőnél is csak egy hajszállal jobb. Ha a Force Awakens 6,9 pontot kapott tőlünk, akkor a Zsivány Egyes maximum 7 pontot érdemel. Több

Revizoronline.com

Ismeretlen katonák
A Star Wars-univerzum „töltelékfilmje”, a Zsivány egyes egyáltalán nem fáj a nézőnek, de annyira azért jól sem esik, hogy repetát kérjen belőle. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

Smoking Barrels

Zsivány Egyes - Egy Star Wars történet
Egy szó, mint száz, a Zsivány Egyes tökéletesen belepasszol abba a biztonsági játszmás, új Star Wars-vonalas miliőbe, amit JJ Abrams tavaly létrehozott. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy egy új Star Wars-film elkészülténél már olyan biztosra mennek a stábtagok kiválasztásával, hogy nehéz lenne mellényúlni. Amit kapunk az nem más, mint egy vegytiszta, szórakoztató moziélmény. Szép munka!
8/10 Több

Vox.hu

Zsivány Egyes: Egy Star Wars történet
A lázadók háborúba mennek, és nyomukban lohol az üdvösségre éhes közönség. Bár a csalódástól való félelem ott motoszkál sokakban, szerencsére Disney hadvezér ezúttal is biztos kézzel és felszegett fejjel kalauzol el minket a messzi-messzi galaxisba. 80/100 Több

Smoking Barrels
2016/12/18

Értékelés: 6.5/10
Zsivány Egyes – Egy Star Wars történet
Mi pedig éppen ugyanazt a kiherélt, színtelen-szagtalan, egyszerhasználatos szórakozást kaptuk, mint tavaly, vagy - ne tévesszen meg senkit az ezúttal sokkal szebben csillogó Imdb-pontszám és box office - mint Edwards előző filmje esetében.
6,5/10 Több

Filmertek.blog.hu
2017/01/03

Zsivány Egyes – Egy Star Wars történet
Ez a film arra született, hogy a számozott részek közti időt kitöltse, és mint ilyen feladatot tökéletesen ellátta. Egyáltalán nem hibátlan film. Viszont az akció rendezése, látványa tökéletes. A sztorija jó, a párbeszédek ütnek és a humora sem olyan harsány és tolakodó, mint a 7.részé. Nem b oldalas, hanem egy igazi Star Wars film. Egy Star Wars történet. 8/10 Több

Hessteg.com
2017/01/27

Zsivány Egyes: Egy Star Wars történet
A hangulat és az atmoszféra sötétsége nagyon jól áll a filmnek, a látvány pazar, és olyan csatát kapunk, hogy az állunkat a földről kell összekaparni a végén. Jó kis popcornmozi lett ez, de annál többet nem nagyon akarnék se belelátni, se belemagyarázni, mert vannak gyenge pontjai, méghozzá jelentősek. (8/10)

Frappamagazin.hu
2017/02/24

8 zsiványtalansági tényező
Réges-rég egy messzi, messzi galaxisban… Ezzel a jól megszokott felirattal indul az első Star Wars antológia film, jelezvén, hogy a Csillagok Háborúja univerzumában járunk, de nem egy, a fővonalhoz tartozó filmet nézünk. Ha mégis be szeretnénk illeszteni a filmet a sorszámozásba, akkor a 3,5. részt nézzük. De minek? Van itt minden, amitől jó is lehetne a matéria, s szigorú lennék, ha azt mondanám, hogy nem nézhető, de kb ennyi.
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!