Fűrész: Újra játékban

Jigsaw

Vox.hu
2017/10/27

Ehhez aztán tényleg nem kellettek volna rendezőnek a Spierig-tesók (Daybreakers – A vámpírok kora, Időhurok), akik ennek megfelelően szinte háttal a stábnak forgathatták le a filmet. Ők se mertek odanézni talán. 30/100 Több

Vox.hu
2017/10/27

Artsomnia
2017/10/31

A Fűrész – Újra játékban bizonyára tetszik majd a sorozat – és a műfaj – szerelmeseinek, de fájdalmasan hiányoznak belőle az egyedi elképzelések, ami felnagyítja a képletszerű megvalósítást. A hosszú időkihagyás ellenére minden maradt a régi: brutális halálok, butácska moralizálás, kreatív csapdák és az – esetünkben gyengécske – utolsó csavar. Nem rossz, de nem is jó – és ami a legszomorúbb, meg sem kísérelt az lenni. 45/100 Több

Smoking Barrels
2017/10/31

Gyorsabban fog ez a film a 'mert hülye azért nem vagyok" boltban a pár száz forintos DVD turkálóba kerülni, mint amennyi időt töltöttek a forgatókönyv megírásával. Pedig a jelek szerint az sem volt sok...

2/10 Több

MovieAddict
2017/11/03

Ez a filmnek csúfolt valami meggyalázza a franchise „örökségét”, a néző szeme láttára fajtalankodik a holttestével. Értelmetlen hulladék, megérdemelne egy masszív bukást. Tudom, hogy a moziünnepek alkalmával csábító az olcsó jegyár, de könyörgöm, MEG NE NÉZZÉTEK! 2/10 Több

Smoking Barrels
2017/11/12

Értékelés: 6.5/10
Kisebb kihagyás után visszatér a Limitált Széria nevű videós csatornám, melynek keretein belül ezúttal a legújabb Fűrész filmről ejtettem pár szót. Spoilermentes kritika. Több

Cinegore.net
2018/02/28

Értékelés: 6.5/10
Ahogy már annyiszor láttuk, ez a produkció is csak arra hivatott, hogy egy egykoron szebb napokat megélt franchise sokadik másolata legyen. Értékelés: 6,5/10 Több

Creepyshake.com
2018/03/01

Már régebben se volt, de a mai, erősebb mezőnyben pláne nincs létjogosultsága az öncélú kínpornónak. Remélhetőleg ez volt az utolsó játék. 4/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!