Keresés

Searching

2019.01.26 Timcsi

Teljesen más lett belőle, mint aminek elsőre kinézett. Mire vagyunk képesek a szeretteinkért? Meddig vagyunk hajlandóak elmenni.

2019.04.20 petraszab

Érdekes volt látni, hogy a sok kütyü mennyire behálózza a mindennapjainkat, és a személyes kapcsolatok mennyire háttérbe szorulnak miattuk. Izgalmas volt a története, és nem várt csavar is jó volt a legvégén.

2018.09.20 kevelin

Az első 20-25 perc rettenetesen unalmas már majdnem kimentünk a moziból. Aztán elkezdtek történni az események és azt vettük észre hogy vége van :D így utólag már nagyon nagyon tetszett az elején lévő lassúság sem zavart annyira. Fura volt picit hogy... Több

2020.10.02 jfruzsi97

Az internet egyik veszélyéről szól a sorozat. Érdemes megnézetni fiatalabbakkal is. Sokat lehet tanulni belőle.

2018.12.13 Milanman

A Keresés remek példa arra, amikor a film formátuma, formanyelve érdekesebb, izgalmasabb, mint maga a film cselekménye. A kizárólag online térben értelmezhető felületeken, értsd. internet, közösségi média, illetve hagyományos tv-képernyőkön játszódó ... Több

2019.05.15 Di Canio

Elég zavaró, hogy mindent okoseszközökön keresztül mutatnak, néha már röheje, és annyira valószerűtlen, de ettől eltekintve a történet elég jó, van benne sok csavar, mint az ilyen nyomozósdikban szokás, de itt nem fullad unalomba a film, végig megvan a feszültség.

2019.01.30 VFTS

Az alapötlet jó, a megvalósítás is és fordulatok is vannak benne. Mégsem hagy túl mély nyomot az emberben, mivel eléggé sablonos lett a végeredmény. Egyszer nézős film.

2019.01.14 szabomarc

Szerintem zseniális film lett, már a nyitás is egészen elképesztő, ahogy bemutatják egy család számítógépén keresztül az alapprobléma kibontakozását, majd a további megoldások is szerintem nagyon jól működnek és elgondolkodtatóak. Megható és izgalmas film, nagyon tetszett!

2018.12.26 stomachh

Feszültségteremtésből jeles. Izgalmas, feszült légkörű, érdekes sztori. Nálam az év egyik filmje.

2019.07.26 szucszoli

Nem rossz film. Reflektál rá, hogy a virtuális térben bárki kiadhatja magát bárkinek. És ennek lehetnek komoly veszélyei is. Ugyanakkor azt is bemutatja, hogy ebből a rengeteg információból, ami rólunk kering a közösségi oldalakon, ebből akár származ... Több

2019.09.22 czerik

Nagyszerű, izgalmas film volt.

2020.09.23 HannaK

Az internet révén borzasztó sok veszélynek vagyunk kitéve, ami fel sem tűnik az embernek, amíg nem történik valami nagyobb baj. Érdekes film volt.

2019.01.11 pj19

Kellemes csalódtam ebben a filmben.Meglepően izgalmas,fordulatokban gazdag film.Kitűnő színészi alakítással.A film tanúsága hogy "kicsi" ki vagyunk szolgáltatva a közösségi médiának és technikának,mindent tudnak rólunk.Jó kis film!Én mindenkinek csak ajánlani tudom,nézzétek meg bátran!

2019.04.24 ZozArt89

Aki keres, talál...

Most láttam először, hogy arra panaszkodna bárki is, hogy ez a film nem egyedi. Sok filmet láttam már, de hasonlót még nem igazán. Legalábbis most nem ugrik be egy se, ami erre hajazna akár kicsit is. A filmről: Szerintem kifejezetten ötletes és annak ellenére, hogy úgymond be vagyunk korlátolva a laptop elé, mégis elég látványos. Az első pár percben voltak kétségeim, hogy ebből miként lesz majd izgalmas és érdekes sztori. Nos, ha neked, kedves olvasó, hasonló dilemmáid vannak, nem kell aggódni. Remek szórakozást fog nyújtani ez a darab. Ami feltűnhet mindenkinek, az az, hogy manapság már hatalmas ereje van a közösségi oldalaknak és magának az internetnek. Végtére is ezt hangsúlyozza a legjobban a film. Bárki lekövethető, és bárki komoly problémákba is ütközhet, ha nem elég óvatos. Ebből a szemszögből ez a film némi felvilágosítás is lehet a fiatalságnak, hogy ne legyenek óvatlanok akkor sem, ha bagatel dolognak tűnik az egész. Maga a sztori is remek, szerintem egészen a végéig képes eljátszani a nézővel, hogy na, vajon végül ki lesz a tettes, és mi is történt kedves főszereplőnk lányával. John Cho eszméletlenül kiváló módon alakítja az aggódó apát. Nekem kissé szokatlan volt ilyen kontextusban látni őt, de hamar megszoktam és megszerettem. Kiváló film, és még kiválóbb alakítást láthattunk.