Shop-stop 2.

Clerks II

2024.01.22 hátadlegyenelöl

Nekem jobban tetszett, mint az első rész.

2022.07.30 BRANTON

a nap véleménye

Más tészta mint az első, de még mindig finom!

Kevin Smith visszatért 2006-ban és megrendezte, az okkal kultikussá vált első filmjének folytatását, a Shop-stop második részét. Jelen alkotásunk már több pénzből valósult meg, de ez nem is véletlen, hiszen az első és második rész között egyrészt elt... Teljes kritika

2018.08.16 ArpiHajdu és Réci

Shop-stop 2.: ezúttal viszont nem hiányozhat néhány beteg jelenet...

Kevin Smith 12 év után visszatért a kiindulópontra, s a rajongóit újfent megörvendeztette Randal Graves és Dante Hicks kalandjaival (vagy talán anti-kalandjaival). Hiszen emlékezzünk vissza a kultikus első részre? Igazából semmi nem történt benne, cs... Teljes kritika

2019.07.31 Ms. Akárki

Nem is igazán értem, hogy miért néztem meg. Sejthető volt hogy ez nem az én stílusom. Egy-két jól fekvő poén jó volt, de ezeken kívül elég felejthető alkotás számomra. Túl debil valahogy az összes karakter szinte.

2017.02.03 Sem Rorrey

Jó kis hangulatfilm, vicces szituációkkal. Jay és Néma Bob külön filmje lett a csúcs a sorozatból, de ez se rossz.

2019.03.08 MMcFly2015

Jay és Néma Bob hatodjára van együtt a Shop Stop 2-be, így mindenki tudja mire számíthat.

Kevin Smith 1994-ben a Shop Stop c. olcsó költségvetésű projektjével valamit elindított. Oké, hogy a karakterei egyre nagyobb teret kaptak a filmjeiben, és ikonikus párost alkotott velük, de képes volt olyan párbeszédeket megírni, amivel a vígjáték g... Teljes kritika

2020.03.28 Syracuse

Randal és Dante visszatér

Az eddigi (2020) utolsó igazán jó View Askewniverse film. A Shop-stop karaktereit alapvetően más környezetbe és szituációkba helyezi, én jobban is szeretem, mint az "eredetit". Az elődeihez hasonlóan rengeteg szállóigével szolgál ez a film is. Én várom a harmadik részt. :)

2016.07.04 Pock

Ütős vígjáték, ami végig pörög és nem hagyja unatkozni a nézőt. A szereplők aktívak, hozzák a formájukat. Tudtam rajta jókat nevetni. Jól összerakott, szórakoztató film.

2017.02.25 Beuszi

Nekem a Shop stop 1 kicsivel jobban tetszett, az mindent vitt, maximum pontot kapott. Et a film is nagyon jó szerintem, de nem üt akkorát, mint elődje, így ezt "csak" 2 csillagra értékelem.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon klassz kis film lett végül. pedig azt hittem az 1-et már nem tudják hova fokozni és csak elmegy majd. De tévedtem. Nagyon eredeti humorúra sikerült. Sikeresen bevonja a nézőt a kis paródájába, társadalomkritikájába. Bátran rakom be mindig, ha valamilyen új ismerős jön.

2015.06.29 Buborék

Ez a film annyira, de annyira gáz, hogy nem találok szavakat se!! A humora vagy poénok vagy nem is tudom minek nevezzem, erőltetett, és gáz! Nem nézném újra!

2016.07.24 Igob1

Nem rossz folytatás lett, bár az egy azért mérföldekkel jobb, de ez is szép teljesítmény a készítőktől és színészektől. Ritkán szeretem a hasonló paródiaszerű filmeket de ez valamiért pont elkapta a fantáziámat. Izgalmas és egyben klasszikus humorúnak is mondható.

2016.07.27 Karolyka

Nagyon rossz lett ez a folytatás. Értelmetlen kavarodás az egész. Szerintem maguk a készítők se tudták hogy mi a céljuk, mit akarnak elérni ezzel a folytatással. A színészek tényleg jók benne és a háttértörténet is, de csak ennyi pozitívumot tudok említeni.

2016.12.31 vesztingerkitti

Amerikai vígjáték kategóriában nem túl jó. Nincs meg a megfelelő színvonal, sablonos és kiszámítható, nincsenek túlságosan jó viccek és felejthetetlen jelenetek. Tucat film, ami nagyon gyorsan felejthető.