A Jedi visszatér

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

2015.12.29 sepsiklaudia

az összes részt imádom, izgalmas, fordulatos, ajánlom

2015.06.09 Melibaba

Imadom a star wars reszeket. Megunhatatlan. George Lucas egy uj vilagot hozott letre egy uj eszmevel. Nagyon tetszenek a reszek.

2016.02.10 Svastitsd

Ez kicsit rosszab mint az előző kettő rész, de ezzel teljes a trilógia. Az kicsit röhejes amikor a kicsi kőkorszaki manók legyőzik a jól felszerelt birodalmiakat.

2016.02.02 pqrs

Egy fokkal gyengébb, mint az előző kettő, de ez csakis az endori gagyi és gyerekfilmbe való jeleneteknek köszönheti. Ami közben a Halálcsillagon zajlik, az méltó lezárása egy fantasztius sorozat első harmadának.

2015.09.12 Meeroz21

Förmedvény a film. Teljes a káosz benne, amit én nem pozitív dologként éltem meg benne, vannak humoros beszólások de ennyi. Amúgy lapos az egész, még azt se mondanám, hogy néhol lejtmenetbe került, mert alapból ott indított… gány munka.

2015.05.30 zoll-e89

Ha régi film akkor ezt tudom egyből megjelölni a kiváló címmel. Csak reménykedni lehet, hogy a most készülő Star Wars filmek legalább megközelítik ezt a három részes csodát.

2016.04.21 DrPepper11111

Az eredeti trilógia "leggyengébb" része, de még így is nagyon ott van a toppon.

2015.11.30 laura2694

a filmtörténet legszebb befejezése :) a kedvenc részem, na és a macik.... *-* bocsánat, ewokok. Eszméletlen jó lett, 10000x végignézve is izgalmas. A jó filmzenéről már nem is beszélve.

2016.02.18 The queen

Sokszor láttam mára filmet, de minden egyes alkalommal meghat Darth Vader halála, a halotti máglya, meg az ünneplések azzal a szép zenével. Számomra a Jedi visszatér a legkülönlegesebb Star Wars epizód. Hiszen izgalmas és jó a sztori, ezen felül gyönyörű is.

2015.09.28 marcibodri

Na még ez a film az amit bárhol, bármikor végig tudok ülni, soha nem unom meg, de ez a z egész trilógiára igaz. Remek film tökéletes lezárás (lett volna de készül a folytatás)

2015.04.30 house354

Nagyon jó történet. Tetszett, hogy visszatért a Halál Csillag. Lukból igazi Jedivé vállt itt már. Nagyon szeretem. Mindenkinek ajánlani tudom csak. Egy egy 5/5-ös film.

2015.02.10 James Pond

Kötelező darab. Az első három részből a harmadik, de legalább olyan jó, mind a színvonalában, mind látványában, mind történetében. Yoda nagy arc és az események Lucashoz méltóak. Sci-fi mese felnőtteknek és gyerekeknek.

2018.08.31 Barnabii44

A régi 3 közül nem a legjobb rész de azért jó film.

2015.02.10 Geezaa911

Kedvenc!!! Lezárja a klasszikus trilógiát. Várom a folytatást remélem méltó utódja lesz. Újra és újra megnéztem és nem tudom megunni. A végére minden kiderül és béke honol a galaxisban.