A Jedi visszatér

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

2015.02.24 papaja

A film hozza az előző két rész alatt megszokott effekteket és akciókat, bár a történet kissé fellazul. Egyértelmű, hogy az ewokok jelenlétével a gyerekeket akarták megszólítani, ezzel szellősebbé téve a történetet, és gyengítve a komolyabb mondanival... Több

2017.02.24 borii

Szuper lett ez is mint a többi. Ha Star Wars -ról van szó abból sosem elég. :)

2015.01.23 Maddy

Csúcs film, imádom a Star Wars univerzumot. :)

2015.03.13 [email protected]

Nekem ez a kedvenc részem a trilógiából, izgalmas, jó befejezéssel. Várom a következő részt!

2016.06.17 Rajkó

A történt önmagában zseniális lezárása az előző kettőnek, a színészek hozzák a szintet, ám érezhető némi unalom a cselekményben, főleg a mellékszálakon.

2015.03.31 Bruno

Bár tiszta Muppet-show, azért Vader Oscart érdemelt volna a nézéseiért :-)

2015.04.06 Kecskex

Számomra a sorozat legjobb része. Nem tudom hogy a sok akció vagy a rejtélyek megoldása miatt, de vagy 100x megnéztem már gyerek koromban, és azóta is többször összeülünk ismerősökkel és újranézzük.

2016.02.20 cvölf

Ahogy az a trilógiáknál lenni szokott , a harmadik rész mindig gyengébb mint az előzőek. Ugyanakkor közel sem akkora csalódás, mint a Superman 3. vagy az Evil Dead 3. Erősen érezhető George Lucas hatása a kamera mögött, hogy minél nagyobb bevételt ak... Több

2015.11.23 hepa

Tökéletesen bővíti tovább a már meglévő galaxist. Szépen keretbe foglalják ezzel a résszel Luke fejlődését, látjuk, hogy honnan indult és a rész végén, ahogyan Jedi Lovaggá válik. Az effektek szebbek, mint eddig bármikor és ebben is található a legtöbb csatajelent. Méltó befejezése volt az alap trilógiának.

2019.11.12 danaso

Nem annyira érdekes és izgalmas mint a Csillagok háborúja önmagában, de kielégítőbb, mint A Birodalom visszavág.

2018.05.27 ryanmckane

A régi trilógia lezárása kissé talán meseszerű lett, azonban így is egy klasszikus született, amihez John Williams fantasztikus zenéje is hozzájárult.

2015.04.24 exector

Talán a világ legjobb filmje, van benne látvány és van benne történet is. Nem lehet rosszat mondani róla... :)

2015.03.02 [email protected]

gyengebb mint a birodalom visszavag

2016.05.08 GaborCzegledi

Listámon a 3. helyen szerepel a film, de messze jobb az előzmény-trilógiánál! Méltó lezárása a trilógiának! Minden remek benne, az effektek, a zene, a karakterek, minden és, bár nem múlja felül elődeit, nagyon közel áll a szívemhez! Az ewokok pedig a legcukibb lények a trilógiában! Ajánlani tudom, nem érdemes kihagyni!